x-kom hosting

Prośba o sprawdzanie logów FRST pod kątem wirusów/śmieci

Darioner
utworzono
utworzono

Witam, tam jak w temacie proszę o sprawdzanie pod kątem wirusów i śmieci czy trzeba coś przeczyścić może usunąć albo coś siedzi, ostatnio komputer lekko muli.

 

 

FRST.txt Shortcut.txt Shortcut.txt

Darioner
komentarz
komentarz

Nie moge dodac do 1 posta, takze daje tutaj

 

Addition.txt

Darioner
komentarz
komentarz

najpierw mam zrobic to 1 co dałeś a poznej to 2 do usuwania?

Darioner
komentarz
komentarz

zauważyłem bardzo ciekawa i dziwna rzecz, mianowicie nikt nie dotykał komputera a tam na 1 sec się odpaliło to tak jakby okienko "cmd" to było chyba to, bo ledwo co zdarzyłem zobaczyć i znikło nawet nie wiem czy to była sekunda...

Bromidum
komentarz
komentarz

W logach nie widać co mogłoby uruchamiać cmd.exe. Zapewne to jakaś preinstalowana aplikacja producenta lub sterownika. 

  • Dobra wypowiedź 1
Darioner
komentarz
komentarz

Ciekawie to wygląda dzieje się to tak szybko, ze nie jestem fizycznie praktycznie tego w stanie zauważyć, dzieje się to zazwyczaj w stanie spoczynku, gdy nie dotykam komputera coś się uruchamia na dosłownie 1 sekundę może i mniej i znika wygląda to jak konsola z CMD, by trza kamerę ustawić na monitor i czekać 24h na ten przeskok jak jakieś zjawisko paranormalne.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.