x-kom hosting

ASUS nie włącza się

konop85
utworzono
utworzono

Witam, 3 letni laptop ASUS X509JA nie chcę się uruchomić. 
Awaria polega na tym, że cały czas jest czarny ekran. Świecą diody baterii i ta druga świadcząca o uruchomieniu laptopa. Dioda baterii miga na biało co w instrukcji pokazuje, że jest w trybie uśpienia. Próbowałem podłączyć go do tv bo myślałem, że może matryca padła - niestety brak reakcji. Twardy reset po przez wciśniecie na 40 sek przycisku zasilania też nic nie daje. Chciałem uaktualnić bios, ale laptop w ogóle nie reaguje na pendrive. Ma ktoś jeszcze jakieś sugestie jak poradzić sobie z problemem?

HAKELBERY
komentarz
komentarz

jedyne co sam mozesz zrobić w laptopie to sprawdzić ram czy nie jest uszkodzny np uruchamiając z 1 kością albo z nową

  • Super 1
konop85
komentarz
komentarz

@HAKELBERY dzięki kolego, wyjąłem kostkę ramu i laptop się uruchomił. Uszkodzona pamięć. Temat zamknięty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.