x-kom hosting

[250-300] Mysz ogórek za 20 zl czy Logitech G502 Hero ?

MaChetti
utworzono
utworzono

Cześć 

 

Proszę was o poradę bo jestem w tym zupełnie zielony.

Posiadam myszke tzw. ogórek zwykła za 20-15zl dla mnie wystarcza wiadomo nie raz bywa tak ze chce szybko kliknac w coś czy przenieść jakis przedmiot w grze to nie złapie go nie raz.

 

Nie jestem gamerem grywam w jakies RPG od czasu do czasu i moje pytanie jest takie czy warto kupować taka myszke logitech G502 HERO odczuje jakaś duża różnice w tym co obecnie robie czy to tylko jak się grywa w takie gry FPS CS itp ?

 

Czasem odpale powspominam jakaś Tibie czy Metina, LoL itp 

 

Dajcie znać jak to wygląda ktos kto ogarnia ten temat myszek itp 

 

MaChetti
komentarz
komentarz

oo tez fajna ale czy będzie roznica w takim codziennym uzytkowaniu czy tylko w grach 

 

A trochę z innej beczki znalazłem taki monitor  Samsung SyncMaster P2270HD za 70 zl stan bardzo dobry u mnie w mieście ktos chce sprzedać warto to brać tam tylko 60 HZ odświeżanie nie wiem czy brac poki jeszcze jest czy dac sobie spokoj kupić cos minimum 144hz

HAKELBERY
komentarz
komentarz

olbrzymia,poczujesz jakbyś wchodził do nowego czarnego "marcedesa"

MaChetti
komentarz
komentarz

Chodzi o te cale DPI i więcej tym lepiej plynniej chodzi ta ?

 

a co myślisz o tym monitorze bo gadam z gościem i nie wiem tak na szybko chce się dowiedzieć czy warto.czy nie aby nie wtopić wiadomo.to 70 dyszek ale po co kupować jak to bubel powiedzmy z wyglądu fajny.

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Chodzi o użytkowanie ,nie rozkładam myszki na czynniki pierwsze

MaChetti
komentarz
komentarz

a o monitorze coś powiesz ? czy śmietnik nie wart uwagi ?

iSkuL
komentarz
komentarz

Co do myszki, to tak myszka za 15-20 zł może mieć problem w szybkich sytuacjach gamingowych, dlatego myszki dla graczy często są tak drogie bo te jak ktoś powie detale robią różnicę. Tak naprawdę teraz wszystkie trochę lepsze myszki mają DPI powyżej 12 tys.

Natomiast większość gra na DPI 800-1600.

Natomiast mimo wszystko Sensor i tak jest ważny. Dodatkowo przełączniki, również są bardzo ważne. Z mojej perspektywy to ja bym nie wydawał 250-300 na myszkę chyba, że bezprzewodową. Jeśli natomiast chcesz przewodową to już za 100 zł kupisz fajną.

Tutaj myszka, którą sam mam i używam:

DM4 Evo za 100 zł. Myszka ma sensor PixArt 3389 i przełączniki Huano Blue. Moim zdaniem bardzo dobra opcja w dobrej cenie.

 

MaChetti
komentarz
komentarz

Zdecydowałem sie jednak na G502 Hero podoba mi się mam nadzieję że bedzie jakas odczuwalna roznica pomiędzy moją a tym Logitech.

 

Bo obecnie mam cos takiego 

https://dlabiura24.pl/mysz-tracer-sonya-trm-155-usb

 

Szału nie ma ale daje rade.

 

A co myślicie na temat tego monitora co pisalem wczesniej SyncMaster P2270HD SAMSUNG ?

 

Też dziwi mnie jedno w tym logitech że na stronach napisane jest że max DPI to 29000 a na pudełku na zdjęciach 16000 widziałem niektórzy mówią że to wcześniejszą wersja a drudzy że jak ściągnę najnowsze oprogramowanie do niej to wtedy właśnie mozna 29000 ustawić kit wie jak to wygląda naprawdę. 

iSkuL
komentarz
komentarz

Niestety nigdy nie miałem myszki od Logitech więc nie wypowiem się. Jeśli chodzi o różnicę z Twoją starą to będzie zdecydowana. Powinieneś poczuć dużą płynność, gdyż logitech ma na pewno wyższy pollingrate.

Co chodzi o monitor to aż tak się nie znam, więc nie chce się wypowiadać.

MaChetti
komentarz
komentarz

Ok to juz wszystko jasne.

Nie bede tworzył nowego tematu chcialbym sie jeszcze spytac bo.mam taki dylemat nie wiem co jest prawda mianowicie.

 

Posiadam laptopa Acer caly czas pod zasilaczem jest. Dlatego odłączyłem kabelek od baterii i zostawiłem ja w środku pokazuje ze bateri nie ma. I pytanie brzmi czy jej tam nie zaszkodzi ciepło które wytwarza laptop czy bezpieczniej będzie ja wgl wyjąć z obudowy i gdzieś schować ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.