x-kom hosting

problem z fifą

Ducks23
utworzono
utworzono

witam, mam problem z grami z serii fifa, problem polega na tym, że na starej karcie graficznej (gtx 650 ti 2gb) fifa 18 i 19 chodziły bardzo dobrze, a fifa 22 również płynnie, ale czasami crushowała, kupiłem nową kartę (rx 570 8gb) i teraz każda z wymienionych gier z serii fifa laguje mi nawet na najniższych ustawieniach, pytanie teraz w czym tkwi problem? dodam, że inne gry chodzą mi tak jak powinny (w sumie siostra czasami zagra sobię w robloxa, który też chodzi gorzej niż wcześniej)

reszta podzespołów:
Zasilacz Chieftec 500W
12GB RAM DDR3
i5 4690 3.5Ghz
Płyta główna Gigabyte

proszę o pomoc, z góry dzięki!!!

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Sprawdź temperatury cpu ,GPU i MHz cpu. O co może chodzić a np o narzut Radeona w części gier dx11 więc nic nie zrobisz

 Z ram też masz lipę jak to 8 i 4

Ducks23
komentarz
komentarz

@HAKELBERY temperatury są w normie, czyli rozumiem że nic nie zrobię?

 

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Jeśli pc sprawny to nic

Tu przykład narzutu gpu load 99vs 60 ,nvidia vs radon

 

Ram masz w 2 i 4 slocie co choć troche zostanie z tego dualla?

Ducks23
komentarz
komentarz

@HAKELBERY moja plyta ma 2 sloty na ram więc nie mam jak tego zrobić, czyli rozumiem ze jesli chcialbym sie pocieszyć fifą to pozostaje wymiana karty?

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Tak,jakiś 1660s będzie ok. Fajnie jakbyś dokupił 8gb ram 1600mhz bo z cpu wiele nie zostaje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.