x-kom hosting

Windows przestał otwierać aplikacje startowe?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Kotowicki ,
Kotowicki
utworzono
utworzono

Wszystkio zaczęło się od głupiego reapera w, którym nie działało mi odtwarzanie, potem nie mogłem otworzyć plików MP3 ani MP4(nieprawidłowa wartość rejestru lub błąd -2...coś tam, dalej skasowały mi się wszystkie gry (z epic games). Chciałem to naprawić i trafiłem na poradnik: https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/all/komunikat-nieprawidłowa-wartość/b6f2bfdc-2dd2-4c42-8a33-9bf36b45a5c2.  ,po resecie (jak można się domyślić) windows totalnie się popsuł, tak jakby nie otwierał żadnych windowsowych aplikacji, nie dzialaja żadne skróty jedynie win alt del który i tak nic nie daję, nie ma ikonek na tapecie, a na pasku pozostała tylko lupą i znak windowsa (przesyłam film). Po około 5 minutach pojawia się tylko powiadomienie Sterownik tabletu Sterownik tabletu nie został uruchomiony OK, co śmieszne czasami pokazuje się powiadomienie w prawym dolnym rogu od malware bytes, że mam kupić premium po lepsze sprawdzanie czy coś takiego i faktycznie mogę go otworzyć i zeskanować, niestety wykrywa 0 błędów i zatrzymuje się na końcu (to chyba sprawdzanie plików rejestru) na około 312 tys. pliku.  Mogę wejść do biosu i boot menu.

 Ostatnio powoli rozglądam się za nowym komputerem, i nie wiem czy nie wyjąć dysków i sprzedać ten i kupić se nowy na Black friday.:co:

 

 

 

PS: jak kliknąłem fizyczny guzik do włączania/wyłączania to pokazało się to coś chyba jednak się uruchamia:chory:

IMG20231112204534.jpg

  • 3 miesiące później...

  • Rekomendowana odpowiedź
Kotowicki
komentarz
komentarz

Poleciał format :niepewny:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.