x-kom hosting

Głośniki do 1000 zł Muzyka filmowa lub pomoc przy obecnych(spięcia)

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: RedSkull92 ,
RedSkull92
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć,
Niestety ostatnio moje Ediffery R2600 robią mi spięcie na DAC przez co tracę dźwięk i muszę podłączać na nowo DAC aby odzyskać, a jak podłącze drugie urządzenie pod AUX to mam trzaski na podłączeniu PC takie tykanie co 2 sekundy(chyba, że wyłącze mi boxa to ustaje).
Po co mi mibox - mam dwa monitory i z oszczędności prądu chce jeden używać jako TV.

Ewentualnie jakieś porady jak to rozwiązać, generalnie przedłużyłem sobie kabel z włącznikiem aby non stop nie włączać ich z tyły(niewygodne to), a jak sprzęt do wymiany to co polecicie do Ifi Zen Air? Mam też słuchawki DT 990 pro

Jeżeli mam głośniki do wymiany to co polecacie do 1000 zł.

Mile widziane porady od pasjonatów dźwięku i was pozdrawiam. Nigdy nie zawodzicie, nie polecacie lipy i można na was liczyć.
Oprócz filmowej to mocny rock i metal, może być podbity lekko bass bo filmówka to ścieżka z transformerów i musi być siła, ale zachowując piękno.

Edytowane przez RedSkull92

leelareso
komentarz
komentarz

Confused No Idea GIF by Mashed 

  • 2 tygodnie później...
  • Rekomendowana odpowiedź
RedSkull92
komentarz
komentarz

Problem rozwiązało odpalenie sterowników ifi w trybie zgodności win 8

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.