x-kom hosting

Problem Dell G15 NVidia Geforce 3050 4gb

Tike1998
utworzono
utworzono

Witam, kupiłem laptopa Dell G15 od początku miał problemy z wydajnością, robiąc na 2 przeglądarkach jednoczesnie, że oglądałem yt plus grałem w zwykłą grę przegladarkową gdzie powinno to działać na starych laptopach, nie jest to laptop wysokich lotów ale bez przesady. Na początku normalnie wiedźmin na wysokich śmigał, z czasem zaczął mieć dziwne spadki, po czym miał artefakty po lewej stronie, gdzie później były na każdej grafice po odpaleniu wiedźmina. Oddałem laptop do naprawy, moim zdaniem to była wina grafiki, niby na papierku mam że postawili na nowo system i wymienili płytę główną. Po odpaleniu lapka, zainstalowaniu sterowników, odpaliłem wiedźmina gdzie miał na niskich ledwo 20 fps, masa kombinacji nic nie pomogło, postawiłem sam na nowo system i sterowniki sprawdzam śmiga wiedźmin, laptop leżał 2 tygodnie dziś go odpalam gram 10min wszystko działa, po kilku dialogach nagle spadek do 13 fps i już nie wróciło, nawet przeinstalowałem sterowniki dalej jest okolice 10fps. Pokaże co jeszcze mnie zdziwiło jak zerknąłem w wydajność to pokazało mi że karta graficzna zylowana na 100%, a używa 1.5gb z 4gb pamięci karty graficznej. Juz straciłem nadzieję, jeśli jest jakieś rozwiązanie to proszę o pomoc, jeśli to inwazyjne to zmuszony jestem oddać na gwarancję. Poniżej dodaje screeny w kolejności opisywanej sytuacji. 

Screenshot_20230916_173902_Gallery.jpg

Screenshot_20230916_173835_Gallery.jpg

image-10.png

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Nagraj wiedmina z pełnym monitoringiem mhz cpu,gpu,vram,cpu gpu load ,temperatury

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.