x-kom hosting

Używanie złej karty graficznej.

Tymek2
utworzono
utworzono

Dzień Dobry,
Mam problemy z moją kartą graficzną Powercolor RX6700xt Hellground. 
Mój komputer automatycznie używa mojej zintegrowanej z procesorem zamiast tej dedykowanej. Kiedy wchodzę w Menedżer urządzeń aby to zmienić zgodnie z rekomendacjami z poradników, wyświetla mi się tylko dedykowana karta graficzna a nie widać zintegrowanej. Być może moje myślenie jest błędne więc zaprezentuję też jak to wygląda z wierzchu. Podczas korzystania  z komputera i grania w gry wydajność jest taka sama jak przed zakupem dedykowanej karty graficznej. Ponadto wentylatory dedykowanej karty się nie obracają. Sytuacja się czasem zmienia, kiedy gram w gry o wyższych wymaganiach systemowych, wtedy wentylatory zaczynają się obracać i wydajność jest zadowalająca. Jednak to też nie zawsze, bo jakiś czas temu grałem w inne gry z małymi wymaganiami systemowymi i wydajność wskazywała na używanie dedykowanej karty graficznej. W menedżerze urządzeń wyświetla się informacja o błędzie funkcjonowania karty Zrzutekranu(3).thumb.png.523e0e3e9747c6c1a0ce86e66ddff47f.png Nie wiem co zrobić w tej sytuacji. 
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Mogeto
komentarz
komentarz

Monitor oczywiście podłączyłeś do karty graficznej, a nie do płyty głównej?

Pokaż zdjęcie z programu GPU-Z

HAKELBERY
komentarz
komentarz
56 minut temu, Tymek2 napisał:

Mój komputer automatycznie używa mojej zintegrowanej

to zmień w biosie z ipgu na gpu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.