x-kom hosting

Stałe zalogowanie w rozszerzeniu Chrome - jak zrobić?

Osiak
utworzono
utworzono

Rozszerzenie "alerabat". Kiedyś byłem stale tam zalogowany, teraz po włączeniu komputera zawsze muszę się logować. Jak zrobić w Chrome (windows 10) żeby zapamiętało i żeby nie wylogowywało z rozszerzenia? 

Anawa
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś jak to wygląda na innej przeglądarce, np. Firefox?

Osiak
komentarz
komentarz

Nie, bo nie korzystam z Firefoxa. Korzystam z Chrome`a i chciałbym właśnie na nim mieć wtyczkę, w której jestem stale zalogowany. 

Anawa
komentarz
komentarz

W jaki sposób logujesz się do rozszerzenia Alerabat? Poprzez Google / Facebook / Apple czy logujesz się używając adresu e-mail i hasła?

Osiak
komentarz
komentarz

Adresu mail i hasła.

Anawa
komentarz
komentarz

Teraz sprawdzałem i po zrestartowaniu komputera dalej jestem zalogowany w Alerabat (taka sama forma logowania, czyli e-mail oraz hasło).

 

Jak nie zmieniałeś nic w ustawieniach w Chrome to myślę, że nie powinno następować wylogowanie.

 

Bo to się dzieje tylko jak komputer wyłączysz i włączysz, tak? Jeżeli po prostu zamkniesz przeglądarkę i otworzysz ponownie to dalej jesteś zalogowany?

Osiak
komentarz
komentarz

Jak komputer wyłączę. Jak zamknę i otworzę tylko okno chrome`a, to jestem nadal zalogowany. 

Anawa
komentarz
komentarz

Trudno powiedzieć. Wygląda na to, jakby komputer nie zapisywał informacji o tym, że jesteś zalogowany. Ewentualnie po zrestartowaniu komputera raz jeszcze łączysz się z internetem i otrzymujesz inny adres IP, stąd też konieczność ponownego logowania się (sesja była zapamiętana z innym adresem IP).

  • 2 tygodnie później...
Osiak
komentarz
komentarz

Wcześniej miałem zmienne IP i wszystko działało jak należy. Nie wiem jak to dodać, by mnie zapamiętało. 

Anawa
komentarz
komentarz

Chrome masz aktualne? Może jakaś aktualizacja jest do zainstalowania.

Osiak
komentarz
komentarz

Teraz jakoś lepiej działa - może coś się zaktualizowało w windows 11... 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.