x-kom hosting

do 1700 EUR do gier oraz montażu wideo i obróbki grafiki

PavvSon
utworzono
utworzono

Witam wszystkich tak jak w temacie poszukuję laptopa typowo do grania oraz montażu i obróbki wideo oraz obróbki grafiki (Photoshop, itd.).

Z gier w jakie głównie będę grać to cs2 oraz call of duty , czasami jakas FIFA czy lol. Ale dobrze żeby odpalił każdą najnowsza grę bez problemu .

 

Z wymagań

-17 cali najlepiej lecz jeśli będzie coś bardziej wydajnego 15/16 cali to też się zastanowię i podepne jakiś monitor może :)

-dobry system chłodzenia i żeby był w miarę cichy

- zainstalowany Windows

- oczywiście żeby starczył na kilka lat :)

- design niezbyt gamingowy

- kupowany będzie w Holandii więc najlepiej z holenderskich stron

- dobre głośniki

 

Budżet max 1700 euro

 

Myślałem ma tym

 

https://www.coolblue.nl/product/920098/msi-katana-17-b12vgk-013nl.html

 

Wygląd nie jest taki zły i nawet podoba mi się . Pytanie czy do moich zastosowań wystarczy bez problemów i jak z chłodzeniem , głośnikami itd.

 

Czy w tej cenie coś innego możecie polecić ?

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Żaden laptop nie będzie miał dobrych głośników. No może pomijając dedykowane rozwiązanie, np. kiedyś w laptopie od ASUSa były montowane głośniki Bang & Olufsen, które rzeczywiście dobrze brzmiały, ale i tak nie miały porównania do głośników, które nie są wbudowane do laptopa.

 

Ten MSI Katana z ogłoszenia prezentuje się nawet, nawet..

 

Co do dobrego chłodzenia i żeby był cichy... pod maksymalnym obciążeniem każdy fabryczny laptop będzie głośny.

Anawa
komentarz
komentarz

Myślę, że jest ok, tylko ASUS ma mniejszą matrycę.

PavvSon
komentarz
komentarz

@Anawa właśnie też na Black Friday zniżka jest 1299 EUR :) więc myślę że super okazja :)

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.