x-kom hosting

Budżetowy monitor

Stalmi
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej, potrzebuję pomocy w doborze monitora, a właściwie dwóch.

 

Przeznaczenie: głównie do programowania/internetu, czasami do gier, ale raczej mniej wymagających i maksymalnie w 1080p.

 

Budżet: nie mam stricte określonego. Chcę wydać jak najmniej, ale mieć dobry sprzęt w stosunku cena/jakość.

 

Dodatkowe wymagania: musi być opcja zainstalowania monitora na uchwycie w standardzie VESA 75x75 mm lub VESA 100x100 mm.

 

To, co do tej pory znalazłem:

 

Oczywiście Wasze propozycje nie muszą się ograniczać do ww. monitorów. Podałem je tylko, żeby trochę bardziej zobrazować budżet.

 

Z góry dzięki za pomoc

 

@Edit
Dla porównania, do tej pory z pracy miałem takie monitory https://www.x-kom.pl/p/460188-monitor-led-24-acer-b247ybmiprx-czarny.html i w sumie niczego mi w nich nie brakowało, więc jak uda się znaleźć coś podobnego albo lepszego, to będzie super.

Edytowane przez Stalmi

tapczan2
komentarz
komentarz

Z tańszych sprawdź model Acer Nitro VG240YSBMIIPX za 699 zł.

Stalmi
komentarz
komentarz

Nie bardzo rozumiem odpowiedź. Tańszych od czego? W czym ten monitor jest lepszy od innych 24 calowych, które podlinkowałem?

 

Ogólnie dzięki za odpowiedź, ale przydałoby się trochę więcej szczegółów.

tapczan2
komentarz
komentarz

@Stalmi Dałeś duży rozrzut cenowy. Najlepiej będzie jak podasz maksymalny budżet i wtedy można wyszukać model o najlepszych parametrach. Acer, który podałem to zbliżony model do tego na którym pracuję i osobiście go przetestowałem dlatego go poleciłem.

Stalmi
komentarz
komentarz

Dobrze, w takim razie budżet do 1000 zł za jeden monitor, czym mniej tym lepiej, najlepiej 27 calowy z 1440p.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.