x-kom hosting

Godny zastępca VG248QE

RobertF
utworzono
utworzono

Panowie! W 2015 roku szukałem monitora do gier typu CS. Padło na Asusa VG248QE, no i widzę że po tych 8 latach no ma już po prostu dość, a ja i moje priorytety sie zwyczajnie zmieniły. Jako, że wtedy trafiliście w punkt, znowu tu jestem. 
Szukamy monitora do gier, ale już nie jest to CS, tylko gry typu Dying Light itp czyli nic szybkiego. Ogólnie tak, budżet 1500 ew, jak coś trzeba dołożyć to dołożymy. 
Teraz tak, aktualna karta graficzna to RTX 3060 zakładam, że z biegiem czasu będzie lepsza, ale ta w 2K na razie w miarę sobie radzi, ale czy jest sens kupić monitor 2K i później żałować, że się nie dołożyło do tych 4K ? 
Teraz co do cali, aktualnie mam 24, ale nie ukrywam, mogło by być więcej. Skłaniam się ku 32' ale cały czas mam z tyłu głowy, że za dużo. Myślę, żeby postawić sobie chociaż przed sobą TV 32' i zobaczyć jak to wyjdzie bo nie wspomniałem, że monitor czasem pewnie posłuży do oglądania Netflixa czy coś. Nie wykluczam też, że kiedyś podłączę do niego konsole więc aspekt zastosowań jest myślę, bardzo szeroki. Dlatego co do cali chciałbym aby wasze propozycję były i na 27' i na te 32'. Jeśli chodzi o zakrzywienie to myślę, że takie monitory także bierzemy pod uwagę. Jeśli chodzi o odświeżanie, nie wiem czy ma jakieś większe znaczenie, skoro więcej niż 60-70 kl/s w  tych grach nie wycisnę.

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Z większych ekranów zobacz Samsung U32J590UQPX 4K za 1 299 zł.  Ma przekątną 31,5", matrycę VA i rozdzielczość 4K (3840 x 2160).

Z mniejszych sprawdź Philips 288E2UAE/00 za 1 209 zł. Ma przekątną 28", matrycę IPS, rozdzielczość 4K (3840 x 2160), regulację wysokości, dużo złącz i funkcji.

 

Edytowane przez tapczan2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.