x-kom hosting

Problem z wykorzystywaniem procesora.

xParadooX
utworzono
utworzono

Siema!

Przychodzę z zapytaniem nt. wykorzystywania procesora. Do rzeczy. Zlozylem nowego kompa wszystko w nim działało aż do momentu w którym mój procesor zaczął losowo skakac do tzw. wykorzystywania na poziom 100%. Sprawdzalem menedzer zadan i widzialem jak losowe aplikacje takie jak sam menedzer "jadł" mi po 70% pamieci procesora. Pozniej przeskakiwalo na spotify, edge czy steam. Probowalem wielu porad i jedynie zadziałał reset syetmu do stanu początkowego. Lecz niestety minął znowu miesiąc i procek znów zaczął świrowac. Co moze być powodem takiego stanu. Z góry uprzedzam. Sprawdzałem czy nie mam jakiegos wirusa, nie mam. Sprawdzałem czy gdy jest wyłączony dostęp do neta tez tak wariurie, niestety wariuje wiec udzial programu 3 raczej odpada... Sterowniki wszystkie aktualne od biosu przez windowsa po procek. Dodam rowniez,ze podczas skoku wykorzystania podskakuje temepratura samego procka jak i rowniez wentylatorów (Chlodzenie wodne). Skoki są losowe, raz pokazuje ww. 100% przez minutę, raz przez kilka sek a raz sie utrzymuje na dluzszy czas. Tak jak mówie, robienie formatu raz na miesiąc z takiego powodu raczej nie jest dobrym rozwiązaniem. Moze ktos ma jakiś pomysł co z tym mogę zrobić, czy jedynie pozostaje mi isc z kompem do serwisu i liczyc na obsługę.

Pozdrawiam.

Bez tytułu.png

HAKELBERY
komentarz
komentarz

a co to za procesor?

xParadooX
komentarz
komentarz

@HAKELBERY intel i71370KF 3,4ghz

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Sprawdź sobie pc cinebenchem r23 czy mieści się w normie albo passmarkiem

xParadooX
komentarz
komentarz (edytowane)

Chyba git jest

XD.png

oof.png

Edytowane przez xParadooX
.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.