x-kom hosting

Po chwili gdy komputer jest włączony traci sygnał monitor i wszystkie USB

MateuszZadyszka
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam taki problem, że gdy komputer chodzi jakiś czas jest to losowy czas nagle gaśnie monitor i przestaję wszystko odpowiadać klawiatura i myszka również ale sam komputer się nie wyłącza i wszystkie wentylatory chodzą.

Odłączyłem już wszystkie kable i podpiąłem na nowo ram tak samo zresetowałem cały bios i odpinałem na nowo baterie cmos nie wiem co się dzieje miał już ktoś tak kiedyś?

Specyfikacja komputera

GTX 1060 3GB

AMD ryzen 3 3100

8gb ram ddr 4 3200mhz

płyta główna gigabyte b450m ds3h v2

Mam też 3 dyski jeden dysk to SSD na m.2 niestety nie znam modelu

i dwa dyski na sata jeden 512gb od Samsunga a drugi to 1tb dysk HDD Toshiba 

zasilacz to Be Quiet! System Power 9 500W 

Edytowane przez MateuszZadyszka

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Ram w jakich masz slotach?

Nazwa zasilacza?temperatura cpu?

MateuszZadyszka
komentarz
komentarz

@HAKELBERY zasilacz to Be Quiet! System Power 9 500W  a ram mam zainstalowany w 2 kościach w 2 i 4 slocie 

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Masz program occt

Jest tam zakladka cpu,ram,gpu,psu.Sprawdź każda z 0.5H.Przy okazji monitoruj 12v w gpu-z czy nie spada poniżej 11.6v

MateuszZadyszka
komentarz
komentarz

@HAKELBERY okej jasne instaluje już i pisze a temepratura cpu wynosi od ok.40 do 45 przy zwykłej pracy a pod obciążeniem wynosi ok 55 na zwykłym boxowym chłodzeniu

@HAKELBERY gpu posiada 0.825v i gdy korzystam tylko z przeglądarki ma jakies 28.w ok a cpu ma stabilne 1.16v i ok 24w osiąga

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.