x-kom hosting

Jaka obudowa by pomieścić RTX 4070TI i założyć Aio360 ?

prexor123
utworzono
utworzono

Witam, niestety moja obudowa nie zmieści Aio 360, a także karty RTX ASUS ROG STRIX 4070TI. Stara obudowa ma problem z przykręceniem szyby, bo jest za wąska i kable od karty ją wypychają. Tak samo Aio wejdzie maksymalnie 240. Jaką obudowę polecacie w dobrych pieniądzach żeby to ładnie zmieścić. Światełka, ledy, czy inne pierdoły mnie nie obchodzą, ma być przewiewna i praktyczna .

Sławomir
komentarz
prexor123
komentarz
komentarz

@Sławomir No właśnie posiadam tą Endorfy regnum 400 i nie mogę jej zamknąć, a Aio chciałem 360 wrzucić na górę :)

decorator
komentarz
komentarz

- Cooler Master Masterbox 520 (ok 350-380) - składałem na tym, buda duża, pojemna bardzo.

- FPS/Fortron CMT591 (329zl)

- FPS/Fortron cut592 (399)

Na Fortronach nie składałem, miałem w ręku tańsze ich produkty i są solidne.

 

Endory i 360mm na topie to dopiero ARX 700.

prexor123
komentarz
komentarz

@decorator ENDORFY Arx 700  wygląda bardzo dobrze i chyba się na nią skuszę ^_^

decorator
komentarz
komentarz

@prexor123według mnie ten Forton CUT592 będzie 100zl tańszy i przynajmniej równie dobry. Jak szukać tego Arx 700 to na promocjach (często wpada)

 

Jeszcze jest taki wynalazek jak Montech Air 903 za 360zl

 

Zawsze to coś innego niż "Endorfy Endorfy" :D

prexor123
komentarz
komentarz

@decorator Kurde ten Forton CUT592 też dobrze wygląda, prześpię się z tym i wybiorę coś.:)

decorator
komentarz
komentarz

@prexor123nie wiem ile sobie dajesz czasu - jednak teraz serio trafiają się fajne promocje na obudowy. Także 100-150zl będzie się dało wydać mniej jak cos

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.