x-kom hosting

Podczas grania w gry przeglądarka sama się włącza mając strone msn

Olox
utworzono
utworzono

Witam ostatnimi dni jak gram w gry typu Valorant , Cs , Fortnite mam nagły spadek stabilności sieci wzrostu pingu i uruchamia mi się opera z tą stroną wiem że sama strona pochodzi od microsoftu o ile sie nie myle ale martwi mnie fakt że sama się włącza i pisze tu by sie spytać czy to wirus czy nie a jak nie to jak sie tego pozbyć

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Czy przypadkiem przeglądarka nie jest aktywowana jakimś skrótem klawiszowym podczas grania... ?

Olox
komentarz
komentarz

Problem w tym że chyba nie , nie mam żadnych skrótów klawiszowych by włączała się przeglądarka a nawet jeśli bym miał to były by rzadziej używane klawisze 

Anawa
komentarz
komentarz

To jak grasz to wyrzuca Cię z gry i otwiera się strona? Jak często tak się dzieje?

Olox
komentarz
komentarz

Z gry mnie nie wyrzuca ale przeglądarka się włącza sama z tą strona i nie wiem czemu ping podczas tego zaczyna szaleć i dzieje się to średnio co kilkanaście gier w fortnite na przykład 

Anawa
komentarz
komentarz

Na początek przeskanuj komputer programem typu Malwarebytes.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.