x-kom hosting

Wycena laptopa Lenovo G780 oraz monitora LG 22MP55 HQ-P

Bastian379
utworzono
utworzono (edytowane)

Proszę o wycenę wspomnianego laptopa Lenovo G780. Laptop jest w dobrym stanie ale: ma wymieniony dysk na SSD, System operacyjny to Win7 po kilku aktualizacjach ale nie wszystkich bo laptop od dawna  od dłuższego czasu leży nieużywany, antywirus też nie aktualizowany, nie wiem w jakim stanie jest bateria bo od dnia zakupu laptopa ani razu nie był podłączana i ładowania/rozładowana. Jestem pierwszym właścicielem laptopa.

 

Co do monitora LG 22MP55 HQ-P. Monitor z 2014 roku, stan bardzo dobry, żadnych usterek, nadal trzyma parametry, kolory bardzo dobre, żadnych martwych pikseli. W tym przypadku też jestem pierwszym właścicielem.

 

I jeszcze taka sprawa: rozebrałem stary komputer i mogę sprzedać zasilacz Chieftec APS-500 S 80 Plus, napęd optyczny DVD RW iHAS124-19B złącza SATA oraz pamięć RAM Kingston Hyper Blue 2x 4GB-nie wiem jaki to model dokładnie bo nie wiem które oznaczenia określają model. A za darmo (tylko za koszty wysyłki) oddam płyty z Win 98, Win XP, programami Nero i jeszcze jakimiś. 

Bastian379
komentarz
komentarz

Prawie tydzień minął i zero odpowiedzi? Nikt nie potrafi wycenić czy nikomu się nie chce? Chciał bym wiedzieć ile ten sprzęt jest bo nie wiem co z nim zrobić, wywalić do śmieci czy sprzedać bo może komuś się przyda.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.