x-kom hosting

[4000] Laptop do gier typu fortnite czy euro Truck simulator 2

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: edding20 ,
edding20
utworzono
utworzono

mam dwa laptopy niestety mam niski budżet na laptopa prosił bym was więc o pomoc który będzie lepszy : chodzi o płynność gry i żeby tzw lagów nie było. internet mamy dość dobry światłowodowy:

1.https://allegro.pl/oferta/asus-tuf-gaming-f15-15-6-i5-16gb-512ssd-rtx3050-w11-ips-144hz-6cpu-torba-14487603099

2.https://allegro.pl/oferta/msi-gf63-i5-12450h-15-144hz-32gb-ssd512-rtx3050-14219116744

 

który laptop polecacie? 

 

ma konsole ps4 ps5 nie chce grać w fortnite na nich:/ 

Anawa
komentarz
komentarz

Niski budżet, czyli jaki konkretnie? Do 3800 zł?

 

Drugi laptop (MSI) sprzedawany jest bez systemu operacyjnego. To nie przeszkadza?

edding20
komentarz
edding20
komentarz
komentarz

Nie kupuje nic z tego anty sklepu i i...ów ktorzy tam Pracuja. Dlaczego polecasz lenovo ze strony xkomp jak niczym sie ten laptop bardzo nie rózni od msi czy asusa. MOGE SIE mylic to prosze poprawic. Z tego co mi syn mowi to msi jest wiodaca marka gamingowa. Pozdrawiam 

Anawa
komentarz
komentarz
Cytuj

Dlaczego polecasz lenovo ze strony xkomp jak niczym sie ten laptop bardzo nie rózni od msi czy asusa.

Różni się mocą maksymalną karty graficznej (Lenovo: 85W, ASUS: 75W, MSI jak dobrze patrzę to 40W).

Cytuj

Z tego co mi syn mowi to msi jest wiodaca marka gamingowa

Co nie oznacza, że zawsze zakup laptopa od MSI to będzie najbardziej opłacalny wybór.

 

Laptop możesz kupić z jakiegokolwiek sklepu chcesz. Podałem przykładową ofertę ze sklepu wraz z ceną.

  • Rekomendowana odpowiedź
edding20
komentarz
komentarz

@Prosaid kupilem z linku jaki mi polecila Pani na czacie przy rozmowie na stronie x-komp tego dela. Dobry sprzet za male pieniadze fortnite na ultra bez zacinania. Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.