x-kom hosting

Wybór monitora

xvxM4STERxvx
utworzono
utworzono

Witam, zastanawiam się nad zakupem monitora.

 

Posiadam (LG 24MP59G) 1080p 75hz I planuje zakup bardziej przyszłościowo czyli (LG Ultragear 27gn800p-b) 1440p 144/165hz. Czy jest sens przesiadać się na 2k jeśli mam kartę graficzną rtx MSI 3060ti oc ddr6x.. Ewentualnie 2k używałbym jako głównego a 1080p jako dodatkowego. Też nie wiem czy jest sens abym kupował 1080p tylko z większymi hercami

leelareso
komentarz
komentarz

wybór zależy od ciebie, samo zwiększenie odświeżania zwiększy płynność nawet jak będziesz posiadał 60 fps a co do 2k to tak samo zależy od ciebie i w jakie tytuły grasz.

xvxM4STERxvx
komentarz
komentarz

Generalnie jeśli chodzi o gry to gram od czasu do czasu w gry fabularne (cyberpunk, assasins, wiedzmin 3 , forza 5, fifa, cs, cod itp itd) Też oglądam sobie filmy, sporadycznie jakaś obróbka zdjęć w Photoshopie.

Za kilka lat planuje zmienić kartę lub okupić konsole. I zastanawiam się nad monitorem żeby posiadał więcej Hz. Ale nie wiem czy jest sens pchać się znowu w 1080p czy nie pomyśleć przyszłościowo ale boję się że będzie mi się grało gorzej jeśli chodzi o płynność 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.