x-kom hosting

3ds max sie zatrzymuje przy modyfikatorze extrude

max88
utworzono
utworzono

Witam,

Proszę o pomoc, próbuję w 3DS Maxie zrobić perforację o wym. 100x40 cm o gr. 1.2mm, plik mam przygotowany w ilustratorze zapisany do najniższej wersji 8.

Importuję plik ai do maxa jako jeden obiekt (editable spline), nadaje modyfikator extrude i program mi się zawiesza :( Nawet jak w programie 3ds max ręcznie rysuje koła, bez importowania pliku efekt jest ten sam, program się zatrzymuje.

Czy moglibyście mi doradzić jak poprawnie to zrobić, do wiadomości dołączam plik .ai

Ten sam plik .ai zapisuje do formatu .svg importuje do blendera, grupuje na jeden obiekt, nadaje grubość w extrude 1.2mm i mam od razu obiekt 3d. Dołączam zrzut ekranu.

Nie wiem czy to ważne ale parametry mojego komputera to: I5-13600kf, RTX 4070 TI, 48 gb dd4 3200mhz, dysk m.2.

 

Proszę o radę i wskazówki jak rozwiązać ten kłopot w 3ds Maxie bym mógł swobodnie takie rzeczy w nim robić.

render z blendera.jpg

szablon z ilustratora do 3ds maxa.ai

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.