x-kom hosting

Laptop mi się przegrzewa i zarywa podczas gry w Diablo IV Proszę o Pomoc

JakubOrion
utworzono
utworzono (edytowane)

Mój laptop to Laptop HP OMEN 16 K0750NW z procesorem i5 12500H oraz 16 GB Ram DDR5 4800 Mhz i RTX 3050 Ti 4 gb tgp 95w dysk 512 SSD i Diablo IV mi się zacina   ze grać nie idzie nawet jak ustawienia są najniższe. Laptop robi się gorący i gra się zawiesza nie próbowałem innych gier bo laptop nowy i jeszcze nie było sposobności ale obawiam się ze w innych grach te z się zawiesi i przegrzeje. Proszę o pomoc. Laptop kupiony w serwisie ORANGE na raty

Edytowane przez JakubOrion

leelareso
komentarz
komentarz

a jakie to wgl temperatury bo ciepły laptop nic nice mówi =) ogólnie jak grasz to ma być ciepły.

JakubOrion
komentarz
komentarz

bardzo ciepły powiedziałbym gorący a Diablo iV zawiesza się cały czas tym bardziej jak jest wielu przeciwników nawet na niskich ustawieniach gra nie jest płyna

leelareso
komentarz
komentarz

Aleeeee jakie temperatury bo cipły nic nikomu nie mówi. I ten rtx z 4 GB braku też nie zachwyca.

iSkuL
komentarz
komentarz

Może tutaj nie chodzi o przegrzewanie sie, bo laptop zawsze robi się ciepły jak włączasz gry. Sprawdziłeś czy masz wszystkie sterowniki? Być może gra nie uruchamia się z karty graficznej Nvidia tylko ze zintegrowanej karty. Wejdź w menedżer urządzeń i sprawdź czy w laptopie pokazuje się w zakładce karty graficzne, grafika która powinna być. Powinny być pokazane dwie. RTX3050 oraz Intel Airis jak się nie mylę.

Sprawdź czy karta ma najnowsze sterowniki.

JakubOrion
komentarz
komentarz

w menedżerze urządzeń są dwie intel iris i RTX 3050 ti wiec nie wiem co dalej - sterowniki mam najnowsze

czyli karta będzie za słaba bo w grze jest ustawiona karta rtx3050 ti

gra się klat kuję nawet na najniższych nie jest płynna

w interneci na nawet gorszych laptopach i też z tą kartą gra chodzi na wysokich płynie to dla czego u mnie nie

JakubOrion
komentarz
komentarz

a i karta ma 60 a nie 95w TDP

HAKELBERY
komentarz
komentarz

A masz 2 kości ram ?

JakubOrion
komentarz
komentarz

tak dwie kości 2X8 ddr5 4800

JakubOrion
komentarz
komentarz

Cud gra mi działa w 60-70 a nawet 90-100 FPS zależnie od miejsca w grze i ilości przeciwników na najwyższych ustawieniach. Po prostu zrobiłem tak jak mówisz zainstalowałem na nowo sterowniki i zalogowałem i ustawiłem GeForce Experience a i w grze pojawiły się nowe ustawienia FSR 1.0 i FSR 2.0 oraz DLSS 2 i gra się automatycznie ustawiła na najwyższych ustawieniach graficznych i chodzi średnio od 70 do 100 fps Dziękuje

JakubOrion
komentarz
komentarz

Nie ściągnąłem tekstur wysokiej rozdzielczości w grze i gra mniej zajmuje i może też dla tego chodzi płynie i pojawiły się nowe ustawienia FSR i DLSS

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.