x-kom hosting

Komputer nie wykrywa słuchawek na przednim panelu obudowy pc

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: cinomatic ,
Guest2486543
utworzono
utworzono

Tylne wejścia działają bez zarzutu. Moja obudowa to Be quiet! Pure Base 500DX. Z przodu obudowy po lewej stronie są dwa wejścia usb, które komputer mi wykrywa lecz nic się nie dzieje po podłączeniu wejść słuchawek czy mikrofony po prawej stronie. Dodam, że nic nie daje zaznaczenie opcji "wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego" w menedżerze Realtek HD audio. Komputer wykrywa jedynie te wejścia gdy zaznaczę tą opcje w menedżerze (pisze output 2, czyli wejście z przodu obudowy) ale i tak gdy nawet wtedy podłączam słuchawki to nie słyszę dźwięku. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

  • Rekomendowana odpowiedź
cinomatic
komentarz
komentarz

Pierwsze podstawowe pytanie. Czy Panel przedni jest podłączony do płyty głównej? 

Guest2486543
komentarz
komentarz

Jak już wspomniałem wejścia usb na przednim panelu na pewno są podłączone do płyty głównej, jednak nie jestem pewny co do wejść na słuchawki i mikrofon. Spróbuję je zlokalizować i zobacze czy są napewno podłączone.

Czy ten kabel jest dobrze włożony do płyty głównej?

20231104_094852.jpg

20231104_094908.jpg

Guest2486543
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany! Kabel od HD audio był źle podłączony do płyty głównej.

cinomatic
komentarz
komentarz

Pewnie nie był dociśnięty:))

Po odwrotnie go podłączyć byłoby naprawdę ciężko:))

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.