x-kom hosting

Laptop biznes dla kobiety do 7k Dell XPS Mac ?

Teresa_Szczurek
utworzono
utworzono

Cześć z tej strony Laik Teresa

po smierci mojego 10 letniego HP probook 6tys cos tam szukam godnego nastepcy.

Co jest dla mnie najwazniejsze?

Aby był szybki- brak mi cierpliwości

aby był lekki 

13 cali moze byc

szukam czegos z dobrymi zawiasami 

poczytałam I wpadly dwie propozycje Dell XPS ten za 7 k i Mac Air M2 tez 7 k ktory wybrac a moze jest cos Jeszcze fajniejszego albo w przyzwoitszej cenie 

 

bardzo dziekuje !

ps kolor obojętny ;)

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Myślę, że solidnym rozwiązaniem może być Apple MacBook Air M1/16GB/256/Mac OS Silver 36msc z gwarancją na 3 lata.

 

Na systemie Windows masz ASUS ZenBook S13 UX5304VA i7-1355U/32GB/1TB/Win11 OLED za 6 999 zł z gwarancją na 3 lata. Ma nowy mocny 10 rdzeniowy procesor i7 13-tej generacji,świetny błyszczący ekran OLED 13,3" o rozdzielczości 2880 x 1800 jasności 550 cd/m² z pokryciem barw 100% DCI-P3, HDR 500, superszybką pamięć RAM 32 GB (LPDDR5, 6400 MHz), pojemny dysk 1000 GB, solidną obudowę (aluminiowa pokrywa matrycy, aluminiowa obudowa, magnezowo-aluminiowe wnętrze laptopa, standard militarny MIL-STD-810H) a waga to zaledwie 1 kg.

Edytowane przez tapczan2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.