x-kom hosting

płyta główna do asus vivobook 15

xarxar
utworzono
utworzono

Cześć, ostatnio zdarzyło mi się zalać opisanego w tytule laptopa. Na początku przestał działać touchpad (laptop działał) a po pewnym czasie wyłączył się i przestał reagować (został zalany alkoholem pomieszanym ze słodkim napojem). Laptop oczywiście został zabrany do serwisu, ale na odpowiedź trzeba poczekać. Nie ma co sie zastanawiać czy uszkodzona została bateria, czy płyta główna, jednak wiadomo, że pierwsza opcja byłaby znacznie bardziej optymistyczna. W oczekiwaniu na odpowiedź chciałem znaleźć jaka w tym laptopie jest płyta główna, ale jedyna co znalazlem to oznaczenie x512da, jednak nie mam pojęcia czy to jest konretnie do tego modelu. Może ma ktoś większe umiejętności poszukiwania, albo wie po prostu jak znaleźć jaka dokładnie jest to płyta główna? Przykładowy link do wersji laptopa: https://www.x-kom.pl/p/699558-notebook-laptop-156-asus-vivobook-15-k513ea-i5-1135g7-16gb-512-win11.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.