x-kom hosting

Czarny ekran, bardzo wysokie obroty wentylatora

Maateusz8989
komentarz
komentarz

nie znam sie za bardzo na sprzęcie, nie wiem co z czym mogę łączyć. Jedyny sprzęt który jest do podmianki wygląda tak 
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 760 2G
Procesor Intel Core i5-4440 CPU 3.10GHz
Zasilacz Themaltake Smart SE 530W
Ramy 16G ram DDR 3
Płyta Głowna Gigabyte B85M-D3H 

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Podmień gpu,zasilacz zostaw w spokoju bo to pazdzierz

 

Tylko ze taka podmiana tez nie daje 100 procent zawsze

 

Sprawdzileś tą temperature gpu?93 stopni nie moze być ,od 83 jest trotling

leelareso
komentarz
komentarz

jedyne co możesz przełożyć i sprawdzić czy działa to ten gtx bo  do tego śmiesznego zasilacza nawet nie podłączaj rtx 2080

Maateusz8989
komentarz
komentarz

ok a czy muszę odinstalować sterowniki z karty i zainstalować ponownie na karcie którą włożę ?

 

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Nie

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

najlepiej by było. @HAKELBERY przestaniesz pierdoły wypisywać? image.png.686b90cd0b01237c04a5899fddf7f32d.pngimage.png.ad2c3febc55effa837fa94ec1fea10da.png

Edytowane przez leelareso
Maateusz8989
komentarz
komentarz

dobra udalo mi sie załatwić gtx 970, aktualnie jest w komputerze. Zagrałem juz kilka gier nic się nie stało. Wiec mozna stwierdzić ze to karta, oczywiscie będe testował dalej. Pytanie jeszcze mam do was, czy jest sens by dac tego rtxa na jakies sprawdzenie, czy jest to juz kompletnie nie oplacalne i lepiej kupić nową ?

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Skoro mówisz ze masz 93 stopnie to daj

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.