x-kom hosting

Czy ten procesor jest dobry?

WudzOrkuwPl
utworzono
utworzono

Mam od paru tygodni zasilacz Cube II 500w na poczatku bylo spoko ale jest coraz glosniejszy mam ryzena 5 5600g 16gb ram z integrą, własnie za pare dni chce zrobic upgrade karty do jakiejs uzywki 1660gtx 6600 xt cos podobnego, ale najpierw chce wiedziec co z tym zasilaczem i czy sie on nadaje, jest sens go zostawiac czy wymienic a jak tak to na jaki?

anioł2009
komentarz
komentarz

Stanowczo do wymiany. Ile kasy masz na zasilacz ?

WudzOrkuwPl
komentarz
komentarz

@anioł2009Do 200-250zl jakos, I odrazu cie poprosze czy pomoglbys mi znalezc karte uzywke allegro olx obojetnie do 8 stowek? lacznie by byl tysiak chce zagrac w dying lighta i sons of the forest glownie z gory dziekii

  • 2 tygodnie później...
WudzOrkuwPl
komentarz
komentarz

@anioł2009Sorka ze dopiero teraz odpowiadam, jednak kupilem zasilacz nowyt 600w l5 vero, i rxa 6600 xfx uzywanego, myslisz ze powinienem sprobowac sam zamontowac czesci czy lepiejh oddac do serwisu? ja nowy wt ych tematach

Scaren
komentarz
komentarz

Obejrzyj sobie jakiś poradnik na yt, a na pewno dasz sobie radę, kabli nie da się pomylić bo są tak zrobione żeby nie dało się źle ich wpiąć, wszystko pasuje na swoje miejsce 

anioł2009
komentarz
komentarz

Dokładnie, fajnych poradników na yt jest od groma...obejrzyj kilka i dasz radę sam 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.