x-kom hosting

Corsair HX850 Platinum > kable

exe0
utworzono
utworzono

Witam, posiadam zasilacz Corsair HX850 Platinum, który jest dobry aleproblem jest taki że brakuje do mi kilku kabli. Pytanie jest takie czy da się je gdzieś w ogóle dokupić? Czy jakbym był problem z zasilaczem i jakbym chciał oddać go na gwarancję czy byłby problem wtedy przez te brakujące kable? Brakuje mi 2x Sata, 1x FDD, 1x PCI-E 2.0 6+2, 2x Molex.

cinomatic
komentarz
komentarz

Napewno oddając zasilacz do Corsaira bie będzie problemu z brakującymi kablami.

 

Zasilacz modularny nie musi być kompletny przy oddaniu ja gwarancję Corsaira

 

Co domkabli zostaje Ci producent (będą bardzo.drogie) ale.nejlatwiej będzie Allegro czy olx

HAKELBERY
komentarz
komentarz

@exe0

Chodzi tylko o gwarancje? To przejdzie przez rma

exe0
komentarz
komentarz

@HAKELBERY @cinomatic Ogólnie myślałem że muszę dać im w oryginalnym opakowaniu, ale tak nie jest nie musi być i też myślałem że będę musiał odsyłać zasilacz i kable wszystkie które od sprzedawcy dostałem, ale okey, dzięki za informację.

Co do tych kabli jeżeli bym chciał je dokupić to widziałem coś takiego: za długi link  ale coś czuję że to jakiś fake.. bo też widziałem na ebay'u ale oni za cały zestaw chcą koło 80€/$. Na olx/allegro nie widziałem tych kabli którę potrzebuję od tego zasilacza.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.