x-kom hosting

błędy pamięci ram

diasd122
utworzono
utworzono

 Od jakiegoś czasu miałem problemy z komputerem raz na jakiś czas pojawiały się bluscreeny memory mangament pamięć ram Kingston fury Renegade 2x16gb 3600mhz cl16 więc zrobiłem test memory86 i wyszły takie błędy o co  chodzi z tymi błędami i czy próbować reklamować te pamięci płyta główna to ASRock b450m hdv r4.0 bios najnowszy aktualizowany z powodu tych bluscreenów

16986758572447624272529006686430.jpg

diasd122
komentarz
komentarz

zamieniłem kości miejscami i jest jeszcze więcej błędów 

IMG_20231030_204727.jpg

HAKELBERY
komentarz
komentarz (edytowane)

5600 i pamięć w duall ranku bo pewnie to renegate

Moze nie wytrzymuje.

Zejdz na g2 albo na 3200 i koniecznie 100 a nie 133x

diasd122
komentarz
komentarz

a dokładniej co zrobić bo za bardzo się na tym nie znam a jakbym zareklamował te ramy uznali by gwarancje? nie po to dałem za te ramy 400zł żeby potem były takie problemy zresztą mam je od lipca i na początku wszystko działało po miesiącu zaczęły się bluscreeny zamieniłem miejscami pamięci zaktualizowałem bios i wszystko zaczęło działać bluscreenów nie było tylko zdarzały się wywalania do pulpitu podczas gry w csa2. I wczoraj komputer nie chciał się uruchomić później się uruchomił chwilę później bluscreen.

1698697739505338021583003243248.jpg

cinomatic
komentarz
komentarz

Najlepiej będzie sprawdzić u kogoś żeby wyeliminować problemy z kompatybilnością.

 

Jak będzie to samo to reklamacja 

leelareso
komentarz
komentarz
5 minut temu, cinomatic napisał:

Najlepiej będzie sprawdzić u kogoś żeby wyeliminować problemy z kompatybilnością.

A nie lepiej najpierw po ludzku przetestować te ramy czyli po jednej kości?

cinomatic
komentarz
komentarz

Propnuje w ten sposób bo spotkajmy się już z problemem z kompatybilnością między pamięcią i płyta główna przy pracy w Dualu. (Gdzie pojedynczo w Singlu nie było żadnego problemu) stąd taka propozycja.

leelareso
komentarz
komentarz

ciężko się bawić w problem z kompatybilnością jak pamięć może być kaput i dlatego wg mnie lepiej zobaczyć osobno kości.

diasd122
komentarz
komentarz

Test na jednej kości IMG_20231031_152444.thumb.jpg.d74d037dcb4f4c5a65d62e6c6d8eb609.jpg

test drugiej  kości samej 0 błędów reklamować to?

cinomatic
komentarz
komentarz

Oczywiście że tak. Możesz zrobić fotkę i wywołać i dodać to z informacją do reklamacji 

HAKELBERY
komentarz
komentarz

btw pamięć jest w 2 i 4 slocie?

diasd122
komentarz
komentarz

Płyta ma 2 sloty

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.