x-kom hosting

Dystanse do płyty głównej

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: cinomatic ,
Paulsien
utworzono
utworzono

Przenoszę się na płytę Gigabyte B550M DS3H jest większa od mojej poprzedniej a jako że kupowałem gotowca to nie ma zapasowych dystansów. Czy dystanse jakich nie kupię będą dobre? Czy mają jakieś kolory, rozmiary do płyt pod Intela a AMD są inne? Kupowałem jeszcze kiedyś chłodzenie procesora i nie wiedząc co to było wyrzuciłem mocowanie do do płyt AMD czy mogę to jakoś kupić osobno? Czy montowanie płyty głównej jest bardzo trudne? Czy wchodzi ona trochę na siłę jak co poniektóre części, czy być delikatnym?

Przepraszam jeśli dałem zły temat ale nie wiedziałem pod co to podpiąć.

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Po prostu kup metalowe i wkręcaj je prosto.Uzyj tez odpowiednich śrub abyś gwintów nie zlatwil

Playte latwo sie montuje aby spokojnie i nie opuścić nic z narzedzi na nią

Największy problem to zainstalować cpu,tutaj dochodzi częściej do uszkodzeń pinów soketu

Paulsien
komentarz
komentarz

@HAKELBERY Ile potrzebowałbym dystansów? Jak teraz spojrzałem to są różne wysokości, powinienem się tym martwić? Znasz jakiś sklep który mógłbyś polecić?

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Kup 20 nowych i tyle,nie majatek

  • Rekomendowana odpowiedź
cinomatic
komentarz
komentarz

Dystanse są różnej wysokości.

 

Nie zgadzam się z tym że ma kupić obojętnie jakie w całym komplecie ponieważ jak kupisz "za wysokie" to po wyższym osadzeniu płyty głównej nie spasuje Ci się później z blachą na tyle.

 

Najlepiej kupić te same.

 

Najprościej będzie wykręcić jeden i pójść do sklepu komputerowego żeby mieć na wzór.

 

Jaki masz obecnie model płyty głównej? Policz na ilu masz ją osadzonych dystansach.

Do.montazu nowej płyty potrzebujesz 8 sztuk.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.