x-kom hosting

Połączenie VPN przez wifi

Ciekawy1984
utworzono
utworzono

Witam,

 

Jestem nowy i starałem się wybrać najlepiej jak mogłem odpowiedni dział do mego pytania.

 

Pytanie może wydać się dziwne ,ale jeśli ktoś wie jak pomóc bardzo bym prosił o info.

 

 

Otóż sprawa wygląda tak iż mam w pracy sieć wifi. Każdego dnia każdy musi się na nowo logować do tej sieci. Tzn połączy z nią np telefon ale nie da dostępu do neta jeśli nie podamy hasła i loginu.

Jednak do niedawna można było to (logowanie codzienne) obejść używając VPN! W tym wypadku ja używałem ThunderVPN (To Nie reklama! Podaję app bo nie wiem czy ma to znaczenie).

 

Chodzi w tym o to iż logując się mam limit dzienny do wykorzystania, vpn dawał wszystkim dostęp do internetu bez ograniczeń i bez logowania.

 

 

Obecnie firma zmieniła coś w systemie czy sam system. Loginy są te same, nazwy serwera tak samo. Nie mniej vpn już nie pomaga bo łączy się ale nie ma przesyłu danych.

 

Podobno jakieś vpn działają. Niby Psiphon działa. Pobrałem, zainstalowałem i fakt wskakuje kluczyk iz połączony ale mieli cały czas nie mogąc się przebić do połączenia.

 

Inny vpn łączy się ale go wyrzuca, I tak w kółko. Kluczyk wskakuje i wywala, wskakuje i wywala. W obu przypadkach vpn jest darmowy, nie wykupione pro.

 

Czy ktoś może mi coś powiedzieć jak to ugryźć? Jakim sposobem? 

 

Będę bardzo wdzięczny za każdą możliwa podpowiedź.

Dziękuję 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.