x-kom hosting

Gdzie kupić kabel EPS 4+4 do zasilacza modułowego?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: cinomatic ,
enikan
utworzono
utworzono

Nigdzie nie mogę trafić na kabel do zasilacza SilentiumPC Supremo FM2 Gold, chodzi o takie coś, co ma wtyczki identyczne, jak na zdjęciach poniżej. Chodzi oczywiście o dodatkowe zasilanie do płyty głównej (nie PCI-E). Proszę o namiar na jakiś sklep internetowy co by to miał na stanie (najlepiej polski, a nie że wysyłka z Chin)...

20231027_225831.jpg

20231027_225930.jpg

leelareso
komentarz
komentarz

yy ale wiesz, że to niebezpieczne takie mieszanie kabli bo mogą być inne wejścia wyjścia z danych zasilaczy i może pójść z dymem blaszak ;d i chcesz do chińskiego zasilacza kabel.

cinomatic
komentarz
komentarz

Siemka. Odezwij się do.mnie na PW.

Może pomogę w tym temacie.

enikan
komentarz
komentarz (edytowane)

@leelareso

Myślałem, że to jest jakoś ustandaryzowane. Ale dzięki za ostrzeżenie, jak zdobędę ten kabel to posprawdzam jak idą przewody - z ktorego pinu do którego, czy tak samo jak w oryginalnym...

 

@cinomatic

Próbowałem napisać na priv, ale forum mi nie pozwala bo nie mam 10-ciu czegos tam...

  • Rekomendowana odpowiedź
cinomatic
komentarz
komentarz

 Nie ma tutaj jednego standardu.

Różni producenci to różne rozwiązania.

 

Wieczorem dam znać bo powinienem mieć oryginalny kabel od SPC FM2 właśnie. (Napewno mam od PCI-e, ATA i sata, ale muszę sprawdzić czy jest tam EPS)

 

Odezwę się po 21.00 czy się go doszukałem.

 

  • Dobra wypowiedź 1
cinomatic
komentarz
komentarz

Masz szczęście bo mam ten kabel.

I ogólnie jeszcze SATA, MOLEX i PCI-E jakbyś potrzebował z tego modelu zasilacza.

Oryginalny kabel i pozostałe też.

 

Odezwij się do mnie na PW.

 

becbec5386c85d23med.jpg

 

b447d6dfee25cd04med.jpg

enikan
komentarz
komentarz

@cinomatic Odpisałem na PW.

Swoją drogą szukam tego od miesiąca i mogłem tutaj od razu zaglądnąć... Następnym razem będę wiedział.

I jeszcze raz dziękuję @leelareso za uświadomienie zagrożenia. Mam dość drogą płytę na DDR5, tak więc chyba dobrze, że nie zdążyłem podłączyć żadnego "zamiennika"...

leelareso
komentarz
komentarz

@enikan Jak masz drogie rzeczy to lepiej zmień zasilacz na jakiś lepszy.

  • Haha 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.