x-kom hosting

Ogromne skoki pingu w Fortnite.

Magziuu_ok
utworzono
utworzono

Witam. Mam duży problem ze skokami pingu, głównie w Fortnite. Ogólnie ping jest w porządku ( 60 ms, warto dodać że to orange nie światłowód), ale gdy w pobliżu pojawia się przeciwnik ping od razu skacze do niewyobrażalnych wartości od 300 do 1100. Czy jest jakaś szansa temu zaradzić? W innych grach skoki pingu nie są aż tak odczuwalne np w cs2.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Spróbuj wyłączyć opcję "Use High Resolution Textures".

 

Epic Game Lancuher -> Biblioteka -> Fortnie -> 3 kropki -> Opcje -> odznacz opcję "Use High Resolution Textures" (lub tekst przetłumaczony na polski) -> zapisz

Magziuu_ok
komentarz
komentarz

niestety problem nie zniknął

 

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Radeon na pokładzie?

Magziuu_ok
komentarz
komentarz

jest to laptop z intel core i 5 11400 i rtx 3060 

 

kuba.b
komentarz
komentarz

rowniez posiadam ten sam problem i nie mam pojecia jak na niego zaradzic i problem jest tylko na kompie poniewaz jak odpalilem fortnite na konaoli to bylo wszystko w porzadku 

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Moze sprawdzie starsze nowsze stery na cystej instalacji.Wczoraj grałem w lord of falen i potrzebuja najnowsze np

kuba.b
komentarz
komentarz

probowalem juz chyba praktycznie wszystkiego po aktualizacje routera ponowne instalacje gry i restartowanie dnsow 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.