x-kom hosting

Powtórki League of Legends

Kondix173
utworzono
utworzono

Czesc, mam maly problem z odtwarzaniem powtorek tejze gierki, napewno jest tu duzo graczy league of legends, ktos moze bedzie mogl mi pomoc.

 

Mam program league director i VLC, odtwarzalem juz powtorki i wszystko bylo ok ale cos sie stalo, teraz gdy proboje odpalic powtorke directorem mam napis "enable replay API" probowalem juz to wlaczac przez dodawanie wiersza w pliku config. ale cos sie nie zapisuje i nie dziala dalej, dodam ze zadnej powtorki nie moge obejrzec, chyba ze te ktore sa jeszcze w historii gier normalnie w kliencie, bede bardzo wdzieczny jesli mi ktos pomoze z tym.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Próbowałeś rozwiązania z filmiku poniżej?

 

  • 4 tygodnie później...
Kondix173
komentarz
komentarz (edytowane)

Odinstalowalem Directora i League, probowalem z tym ReplayApi, jest cos takiego dziwnego nie wiem czy jest to ok ze jak otwieram ten notatnik to otwiera mi sie drugi i mam jakby 2 notatniki game.cfg zapisuje ten wiersz "EnableReplayApi=1" ale dalej mam to samo LeagueDirector nie moze sie polaczyc ;(

  • 3 tygodnie później...
Kondix173
komentarz
komentarz

Bawilem sie tym troche, teraz mam nowy problem, wyskakuje mi brak kodu "stub.dll" kiedy chce odpalic powtorke na skrocie league of legends, to jest chyba jakis blad systemowy tak jak przewidywalem...

Anawa
komentarz
komentarz

Jak piszą w internecie, plik "stub.dll" usuwany jest przez program antywirusowy. Musiałbyś reinstalować grę, a następnie dodać plik "stub.dll" do wyjątków w programie antywirusowym (lokalizacja pliku: C/RiotGames/LeagueofLegends/Game)

Kondix173
komentarz
komentarz (edytowane)

Zrobilem jak napisales, wyglada to tak: powtorke ktora chce odtworzyc w kliencie league of legends po przesunieciu jej na ikone jest tylko sygnal oczekiwania ktory trwa przez sekunde a potem nic sie nie dzieje, chcialem ja odpalic przez skrot "league of legends.exe" tak jak sie to robi z innymi powtorkami i wlasnie jest to samo "nie znaleziono obiektu stub.dll" mam go w wyjatkach w antywirusie ale chyba chodzi o to ze ten plik jakos sie nie przenosi jak chcesz cos zrobic w innym kliencie bo innego pomyslu nie mam ;C. Odinstalowalem gre calkowicie, i chce ja teraz spowrotem zainstalowac i nie moge tego zrobic nic sie nie uruchamia, odpalam jako administrator to samo jestem przekonany ze mam jakies bugi systemowe, mozesz mi pomoc zrobie to od poczatku tylko jak gre zainstalowac jak instalator ani riot client nie chce mi sie teraz odpalic... ;C (dodatkowa ciekawostka: moge odinstalowywac inne programy przez panel sterowania a ligi nie moge ;X tylko musialem przez uninstallera)

Kondix173
komentarz
komentarz

Udalo mi sie zainstalowac jeszcze raz, teraz przy odpalaniu powtorki przez skrot mam "critical error". Sproboje jeszcze raz z wszystkim, moze z directorem uda sie odpalic, jesli nie wysle komus ta powtorke zeby mi ja nagral frapsem bo mam jakis blad systemowy i to chyba nie jeden...

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.