x-kom hosting

[4000] Używany PC 15" z w wydajną grafiką, nie grzejący się i poręczny

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Obecnie nie ma chlodnych laptopów bo producenci maksuja wydajność i zyski

No moze te 15 watówki jesce ale te w przedziale 35/45 wat juz nie i najczescie dzialaja w pobliżu trotlingu

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Hyperbook to jeden z wielu rebrandowców kadłubków Clevo. Są to po prostu clevo z ich nadrukami i dodatkową usługą lappingu układu chłodzenia. Nic poza tym. 

Czy są chłodne? To zależy od konkretnego modelu i konfiguracji... Są głośne niestety stąd u mnie wodne... Miałem już kilka Clevo/Hyperbooków i wszystkie były głośne, ale nie głośniejsze niz produkowane masówki acerów, dellów itp

 

vasteq
komentarz
komentarz

Ok. Widzę że acery nitro można często spotkac z 3060 w przedziale 2500-3000

anioł2009
komentarz
komentarz

@vasteq  Z masówek jedynie legiony 5, 5pro i pochodne są warte uwagi ( w normalnych pieniądzach ). Są zbalansowane pod względem temperatur i głośności, ponadto mają z fabryki pastę zmiennofazową nałożoną a więc i to pomaga w trzymaniu niższych temperatur. Wyższe modele MSI jak np GT Dominatory też będą chłodniejsze aczkolwiek głośne... ale to już 5 cyfrowa kwota.

vasteq
komentarz
komentarz (edytowane)

Dokonałem zakupu tego laptopa a sprzedawca wystawil go na allegro lokalnie podając linka. Tylko jakis dziwny ten link bo zakończony "zakupwsieci.pl" nie można też wejsc na konto sprzedawcy. Pierwsza wpłata blikiem wrocila sie ale dane były takie jak allegro (paprocie S.A ul. Pastelowa 8).

Czy to jakaś nowa forma oszustwa? Druga wpłata poszla ale nie pojawiło mi się w zakładkach ze kupilem laptopa a samego laptopa nie można też znaleźć w allegro lokalnie ale nadal wisi tutaj:

 

https://allegrolokalnie.zakupwsieci.pl/oferta/laptop-gamingowy-hp-omen?id=8yw5g6rYK6hfLWKnvrZUqe32cYSUNy42

Edytowane przez vasteq
anioł2009
komentarz
komentarz

@vasteq tak to scam...

 

  • Dobra wypowiedź 1
vasteq
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli zgłaszać do Santander żeby cofnęli blika? Ale sprzedawca ma możliwość odbioru osobistego przynajmniej tak podal w ogłoszeniu 

Edytowane przez vasteq
anioł2009
komentarz
komentarz

Dane allegro to też scam, prawdziwe dane masz na profilu firmy

Screenshot_1.thumb.png.40e465db8bdbe2810bad043812e3a46f.png

@vasteq Jeszcze się zastanawiasz...zrobili Cie w balona i pytasz?? Takiego laptopa nie kupisz za 1200zł. Po drugie strona jest podrobiona wystarczy ją zbadać w 2 miejscach i wychodzi scam jak nic z przekierowaniami...

  • Dobra wypowiedź 1
HAKELBERY
komentarz
komentarz

Pewnie polski recman myślał 5 lat o tym przekręcie w pierdlu a użyli najmądrzejszego z nich xD

vasteq
komentarz
komentarz (edytowane)

Zgłosiłem reklamacje do sanrander i jeszcze musze do PayPro zgłosić. Dobrze ze o nie byl laptop za więcej tysiecy.

 

Dzwoniłem do paypro i mówili że nie mają możliwości zwrócić pieniędzy bo trafiło juz na konto i żeby zgłaszać na policję a wtedy udostępnią dane do prokuratury  :/ I ze moj bank raczej tez tych pieniędzy nie odzyska

 

Czy jest sens informować oszusta ze sprawa została zgłoszona na policję czy poczekać na odpowiedz banku?

Edytowane przez vasteq
vasteq
komentarz
komentarz

A na przyszłość jak sprawdzić z telefonu ze strona to oszustwo? 

anioł2009
komentarz
komentarz
Teraz, vasteq napisał:

z telefonu

Nie sprawdzisz.  To nauczka na przyszłość żeby sprawdzać link i inne rzeczy zanim trafisz na cudowną okazję. 

32 minuty temu, vasteq napisał:

Czy jest sens informować oszusta ze sprawa została zgłoszona na policję czy poczekać na odpowiedz banku?

A dostałeś wgle jakieś potwierdzenie zakupu z danymi oszusta ??? Cokolwiek ??

vasteq
komentarz
komentarz (edytowane)

Jest potwierdzenie przelewu z banku i nr ref.

Dane oszusta dostane jak transakcja bankowa nie zostanie anulowana z tego co mówili na infolinii. Mowili ze oni widza ze zakup został dokonany nie z allegro lokalnie ale z www.screen... coś tam.pl

I jakieś nazwisko na infolinii podawali tez 

Edytowane przez vasteq
HAKELBERY
komentarz
komentarz

 

Bank mu napisze ze ma oddać bo to oszustwo i postraszy paragrafami i na tym sie rola banku konczy

Jeśli na prawde oszust to ma to gdzieś bo pierdel to jego dom

vasteq
komentarz
komentarz

Mówicie ze mogl to zrobić oszut ktory juz siedzi w kiciu? Mają tam taką możliwość?

HAKELBERY
komentarz
komentarz (edytowane)

Mówię że czasowo wyszedł, tam siedzą i tylko wymyślają takie tematy typu:

Zainwestuje 2000zl kupie 1000 ładowarek za 7zl i sprzedam za 5zł. Dostane wtedy 200 komentarzy na plus, wiarygodne konto i wtedy sprzedam 100 fikcyjnych komórek za 2000zł.

Edytowane przez HAKELBERY
vasteq
komentarz
komentarz

No tak tylko na marketplace chyba nie ma komentarzy. Chyba wypadalo by go zgłosić do Facebooka również żeby innych nie oszukiwal

anioł2009
komentarz
komentarz

Marketplace to kolejne miejsce do przekrętów. Jak sprawa ze strony banku padnie, nie odzyskasz kasy ani nie dostaniesz laptopa ( :E ) to kompletuj dokumenty w porozumieniu z bankiem i zgłoś oszustwo na policję. 

vasteq
komentarz
komentarz

I będą mnie ciągać po sądach a szanse są pewnie i tak marne bo oszust kasy nie odda

vasteq
komentarz
komentarz (edytowane)

Jesli zglosze go do fb to mogą pousuwać mu wszystkie ogłoszenia a ma tego trochę i policja będzie miała mniejsze szanse na złapanie go czy kontakt z nim. Wiec może poczekać az zglosze to do policji 

Edytowane przez vasteq
HAKELBERY
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to facebook przy przestepstwie udzieli dane Polskiej Policji

vasteq
komentarz
komentarz

O ile podał prawdziwe dane wiec nie sądzę.

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Mowie o loklizacji itp

Niby są cwani ale nie,,czesto po wódce robia babole i takie tam xD

vasteq
komentarz
komentarz (edytowane)

No nic musze czekać, na razie trzeba udawać ze caly czas wierze w transakcje i tyle.

Ciekawe czy w paypro weryfikują takich oszustów bo na infolinii mojego banku podawali nazwisko jakiejs kobitki o zupełnie innym nazwisku niż tego z marketplace

Edytowane przez vasteq

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.