x-kom hosting

Czy można przywrócić usunięte wiadomości z Instagrama?

klaudek
utworzono
utworzono

Czy możecie powiedzieć czy da się przywrócić wiadomości z Instagrama usunięte ?

anioł2009
komentarz
komentarz

@klaudek wiadomości są zapisywane na serwerze instagrama...Wątpliwa sprawa czy da się to przywrócić...trzeba by pisać do pomocy technicznej instagrama.

klaudek
komentarz
komentarz

To samo będzie z Whatsapp?

anioł2009
komentarz
komentarz

@klaudek jeśli sobie nie robisz kopii sama to tak. Wszystko na serwerach META ( FB ) jest oparte...prawdopodobnie nie będzie się dało tego odzyskać, aczkolwiek możesz spróbować napisać.

  • Dobra wypowiedź 1
klaudek
komentarz
komentarz

A mam takie dwa screeny z aktywności. Może będziesz wiedział co to jest. Jedno jest z aktywności google a drugie to pliki cookies.

IMG-20231022-WA0000.jpg

IMG_20231023_213216.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz

Strona livechatinc musiała zostać otwarta, może używana i zapisana jest jako witryna z uprawnieniami do uzywania mikrofonu. Więcej nie da się z tego wyczytać.

klaudek
komentarz
komentarz

To co mogę jeszcze pokazać żeby było coś więcej wiadomo?

A no i co to jest to chromium?

anioł2009
komentarz
komentarz
58 minut temu, klaudek napisał:

A no i co to jest to chromium?

a gdzie to masz, w których opcjach to znalazłaś ?

 

58 minut temu, klaudek napisał:

To co mogę jeszcze pokazać żeby było coś więcej wiadomo?

Nigdzie, nie ma to związku z tematem gdyż nie odzyskasz wiadomosci grzebiąc w telefonie.

klaudek
komentarz
komentarz

W aktywności google 

anioł2009
komentarz
komentarz

Chrome jest oparte na chromium...Więc to nic podejrzanego.

klaudek
komentarz
komentarz

Rozumiem ale do tej pory nie miałam takiej aktywności dlatego się zaczelam zastanawiać co to jest 

anioł2009
komentarz
komentarz

@klaudek Jeśli Cię to martwi to wyczyść dane aplikacji albo przywróc ustawienia fabryczne w telefonie wraz z wymazaniem danych ( co jakiś czas i tak to jest wskazane ). Decyzja Twoja 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.