x-kom hosting

Gigabyte M28U i Lg c2

wisnai
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, posiadam monitor Gigabyte M28u i tv do gier kanapowych lg c2 podlaczonych do rtxa 4080

 

Oba mają rozdzielczosc natywna 4k. Teraz moje pytanie: Czy jeżeli zmieniłbym rozdzielczosc z natywnej 4k na 2k, żeby w wymagających grach osiągnąć więcej fps i tym samym mieć płynniejszy obraz, powiedzmy 2k 120fps, to czy czysto teoretycznie była by jakaś różnica gdybym odpalił gre 2k 120 fps ale na natywnym 2k?

 

W sensie nie wiem, wieksze rozmycie? Scinki bo jednak natywna to natywna.

 

Dla uproszczenia:

 

Gigabyte m27q natywne 2k

Gigabyte m28u natywne 4k ale ustawione 2k, bedzie jakakolwiek zauwazalna roznica?

 

Odnosnie TV, to wiadomo na 55 calach roznica miedzy 2k a 4k zauwazalna roznica jest, ale powiedzmy ze mam chrapke na wiecej fps bo tak. To czy trace cos jeszcze po za tym rozmytym obrazem jesli nie uzywam go w natywnej rozdzielczosci? 

 

Czy nieustawienie natywnej rozdzielczości może powodować jakies problemy w użytkowaniu ogólnie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.