x-kom hosting

Komputer nie wykrywa sieci ethernet

qaz5
utworzono
utworzono

Siema, 

 

od kilku dni borykam się z problemem źle działającego internetu w komputerze - chodzi tylko o proste przeglądanie internetu, w skrócie raz działa, raz nie, a mi skończyły się już pomysły na rozwiązanie problemu. Warto też dodać, że z siecią łącze się przez ethernet.

 

Próbowałem już: 

łączenia przez wifi, łączenia do hotspotu z telefonu, aktualizacji sterowników. 

Po tym wszystkim zadzwoniłem do dostawcy, który stwierdził, że problem jest w routerze. Doradził, żeby pominąć router i zobaczyć co się stanie(jako że w domu jest 1 komputer nie robi to różnicy). Niestety komputer wciąż ma problemy. Przeinstalowałem też system, dla pewności, jednak od tego czasu komputer nawet nie może połączyć się z siecią(sieć niezidentyfikowana). Spróbowałem też podpięcia kompa do innego ethernetu i nie było problemów, problem jest tylko w tej jednej sieci, jednak ISP stwierdził, że coś jest nie tak z systemem komputera.

 

Analogicznie próbowałem też wpiąć inny komputer do tej problematycznej sieci i problemu nie było, więc wychodzi na to, że nie działa tylko ten jeden komputer w tej jednej sieci. 

 

Przepraszam za chaotyczny post i mam nadzieję, że dodałem go do dobrego działu. Z góry dzięki za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.