x-kom hosting

Pomoc w doborze monitora.

bysthos
utworzono
utworzono

Jak w temacie. Coś pod GTX 4060 żeby monitor wykorzystywał potencjał karty. Myślałem nad monitorem z zakrzywionym ekranem dla immersji, ale grając też w grę rytmiczną Osu, może się to okazać wadą. Chyba że byłaby regulacja samej szerokości obrazu. Druga sprawa to wysokość ekranu, fajnie by było, gdyby był w miarę wysoki nie polegając tylko na szerokości. Jak ktoś ma jakieś propozycje i jest zadowolony to śmiało. Budżet jak najmniejszy, ale jak wiadomo, na jakości się nie oszczędza. Ale nie chcę też wiadomo przepłacać. 

RobertCS
komentarz
komentarz

no witam wszystkich, myślę że mam ten sam dylemat, co autor pytania. gtx 4060 to naprawdę niezła karta i chciałbym mieć jakiś dobry monitor żeby ją wykorzystać. myślałem o zakrzywionym ekranie, bo kto nie chciałby się zanurzyć w grze? ale tu problem z grą rytmiczną Osu, czy to nie będzie przeszkadzać? może jakaś regulacja szerokości obrazu by pomogła?

co do wysokości ekranu, też bym chciał, żeby nie był taki niski. szerszy monitor to nie wszystko, prawda?

jakieś propozycje od was, drodzy użytkownicy? jaki monitor byście polecali? budżet to ważna sprawa, ale nie chcę też przepłacać. cieszę się z każdej rady. dzięki! Happy Orange GIF by citilinkofficial

HAKELBERY
komentarz
komentarz

Samsung 32 g6

bysthos
komentarz
komentarz (edytowane)

@RobertCS weź kup pierwszy, zobaczymy czy dobre :brawa:ale ten Samsung naprawdę wygląda git, w najgorszym przypadku do Osu będę podłączać stary pc i monitor

 

@HAKELBERYczy ten monitor ma regulacje szerokości? Wysokość myślę nie będzie zła. 

 

 

Edytowane przez bysthos
HAKELBERY
komentarz
komentarz

Nie wiem co to regulacja szerokości.Ma dobry obraz i jest zakrzywiony

bysthos
komentarz
komentarz

@HAKELBERY chodzi o to, że tak jak by skraca ci ekran po bokach i są czarne paski 

HAKELBERY
komentarz
komentarz

To jest format 16 do 9 a nie 21 do 9 ,czyli najpapularniejszy

A paski beda jak wlaczysz 4 do 3

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.