x-kom hosting

[3000-3500] Laptop dla nauczyciela

TheSun
utworzono
utworzono

hej, poszukuje laptopa spełniającego bon nauczyciela w budżecie 3000-3500. 

Tutaj waham się nad dwoma:

https://www.x-kom.pl/p/1178714-notebook-laptop-156-dell-vostro-3520-i5-1235u-16gb-512-win11p.html

https://www.x-kom.pl/p/1188648-notebook-laptop-140-lenovo-thinkbook-14-i5-1235u-16gb-256-win11p.html

 

Jakieś opinie, która firma/seria lepsza? A może macie jakieś inne do polecenia. Zależy mi żeby ten laptop działał, a nie zacinał się po miesiącu.

 

Wymagania minimalne:

 

image.png.4e4c09a191e22c31c0e8f050da8bc5cc.png

Prosaid
komentarz
komentarz

@TheSun Bardziej szedłbym w ThinkBook, jest lepiej wykonany, reszta podobne wypada. Tylko aby spełnił wymagania

Lenovo ThinkBook 15 RYZEN 7 5825U/16GB/512/Win11P 3699 zł
Praktycznie ten sam model który podałeś, tylko jest to model 15". Wydajność bardzo zbliżona, nic się nie będzie "zacinać" :), jeżeli mówimy o standardowym użytkowaniu.

 

momo12
komentarz
komentarz

@TheSun W x-kom laptopy spełaniające warunki bonu dla nauczycieli są odpowiednio oznaczone - ten wybrany przez Ciebie ThinkBook nie ma oznaczenia "laptop dla nauczyciela". Choć jak tak przeglądam jego parametry to nie wiem czego nie spełnia... ale z tego co zrozumiałam - kupić za bon można tylko te oznaczone...

Ten zaproponowany przez @Prosaid już oznaczenie ma, zresztą Twój Dell też...

Ja też jestem na etapie przeglądania ofert różnych, tylko chciałabym laptopa konwertowalnego albo przynajmniej z dotykowym ekranem, a te jeśli już są w ofercie to bardzo drogie...

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Dell ma nisko taktowaną pamięć RAM, ThinkBook ma mniejszy dysk i nie jest oznaczony jako laptop spełniający wymagania programu Bon dla nauczyciela. Kolejny ThinkBook przekracza budżet.

 

Moim zdaniem warto wybrać HP 250 G9 i5-1235U/16GB/512/Win11 za 2 699 zł. Pomimo niższej ceny ma ten sam mocny 10 rdzeniowy procesor co ThinkBook ale spełnia wymagania programu Bon dla nauczyciela. Ma 16 GB RAM o taktowaniu 3200 MHz z możliwością zwiększenia do 32 GB, dysk SSD 512 GB, system Windows i świetną gwarancję On-site (naprawa laptopa u klienta).

Edytowane przez tapczan2
  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 
ThinkBook - jednym z wymogów jest 36 miesięczna gwarancja producenta. Ten Lenovo jest rozbudowany przez nas (ma dokładaną pamięć RAM i gwarantem jesteśmy my), dlatego ten laptop nie spełnia wymagań. 
Jeśli nie zamierzasz pracować z podłączonym monitorem, warto od razu wziąć laptop z 15 calową matrycą np. Dell Inspiron 3520 i5-1235U/16GB/1TB/Win11 120Hz z 3 letnią gwarancję Next Buissnes Day. 

Więcej szczegółów o akcji znajdziesz tutaj -> Laptop dla nauczyciela - wykorzystaj swój bon.

  • 2 tygodnie później...
magic
komentarz
komentarz

A może HPProbook 455 G9?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.