x-kom hosting

Dziwna Czerwona poswiata wokół celownika w grach.

DaQsOn
utworzono
utworzono

Po zmianie karty graficznej na radeona rx6700xt zaczęła mi wyskakiwać obwódką w różnych kolorach przy jaskrawych krawędziach czego kolwiek jest to tylko w grach. Myślałem że to problem grafiki ale wymieniłem na rtx 3070 i problem nie ustąpił w załączniku podaję zdjęcia zrobione telefonem ponieważ po zrobieniu zrzutu na komputerze to nie występuje 20231020_010839.thumb.jpg.e78a0f76fd87caedb4e97508b6b64cf3.jpg

Gawel
komentarz
komentarz

Jeżeli zrzut ekranu jest dobry, to wina samego monitora. Nie wiem jaki monitor posiadasz ale może masz włączony jakiś tryb gry. Ewentualnie spróbuj go zresetować do ustawień domyślnych

  • Dobra wypowiedź 1
leelareso
komentarz
komentarz

ewentualnie możesz sterowniki monitora wgrać jeżeli są na stronie głównej producenta

DaQsOn
komentarz
komentarz

Benq xl2540 monitor był restartowany zrobiło się to po przejściu z gtx1080 na rx6700xt zmieniłem na rtx3070 ale nadal to samo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.