x-kom hosting

Problem z dźwiękiem na nowych słuchawkach na PC.

Demek32
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z nowymi słuchawkami Logitech G733 wireles, ale wiem że wina nie leży po stronie słuchawek, ponieważ testowane były na konsoli i działaja bez problemu.

Problem polega na włączaniu sie "trzeszczenia" w słuchawkach bez względu czy odtwarzaja jakikolwiek dzwiek czy nie, po jakims czasie lub po włączeniu ponownie słuchawek "trzeszczenie" ustaje i proces ten powtarza sie dosłownie co pare/paredziesiąt minut.

Próbowałem ponownie zainstalowac oprogramowanie słuchawek, aktualizowac czy resetowac sterowniki, zmieniac porty USB odbiornika Wireles słuchawek, niestety żadna z tych opcli nie pomogła. Dowatkowo do komputera mam podłaczone głośniki na których nie ma problemów z dzwiekiem.

Karta dzwiekowa wbudowana, głośniki na mini jack, słuchawki USB, dodatkowo zewnętrzna karta sieciowa na wi-fi.

Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł gdzie może być problem i jak go naprawić?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.