x-kom hosting

monitor się wyłącza - dioda świeci na pomarańczowo

kabel91
utworzono
utworzono (edytowane)

witam mam taki problem otóż dzisiaj czyściłem komputer odłączyłem wszystko wyhąłem karte graficzną dysk i ram psiknąłem sprężonym powietrzem.

moje pytanie jest takie otóż po poskładaniu wszystkiego i sprawdzeniu 5 razy czy jest dobrze włączyłem komputer działał poprawnie żadnych hałasów itp. itd. natomiast w monitorze zapaliła się zielona lampka i odrazu zmieniła się na pomarańczową mam w domu dwa monitory i na obu dzieje się to samo. oba są sprawne bo gdy odłączy się kabel od kompa to pokazuje "no signal". moja karta to innovision gf 6200 256drr3 na AGP.

pomóżcie nie wiem co zrobić. kiedyś już tak miałem i po podłączeniu telewizora do kompa śmigało normalnie bo się karta przezstawiła na tv ale teraz sprawdziłem i też nie działa.

literkowy
komentarz
komentarz

mam ten sam problem... z tym ze od rana komp chodzi dobrze a dopiero tak pod wieczor zaczyna sie wylaczac... lampka robi sie pomaranczowa i kaplica... wtedy musze go wylaczyc calkowicie i wlaczyc spowrotem i problem ustepuje na jakis czas czasem na 3sekundy a czasem na godzine...

kabel91
komentarz
komentarz

ja tak mam od godziny 18 i do tej pory nic. nie wiem co jest grane możę ktoś pomóc??

literkowy
komentarz
komentarz

ja wlasnie wywalilem stery od grafiki i zainstalowalem od nowa i jak narazie nic sie nie dzieje :)

kabel91
komentarz
komentarz

ja nawet nie mam jak zainstalować sterów lub usunąć bo zaraz po podłączeniu monitora do kompa tak się dzieje i nic nie mogę zrobić

literkowy
komentarz
komentarz

jesli nadal masz problem to łap za dysk podlacz go do innego kompa i wywal sterowniki bo mi pomoglo :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.