x-kom hosting

2-2,5tys. Internet/Gry typu Metin2 i w sumie tyle

xPAULO
utworzono
utworzono (edytowane)

Siema, trochę zaspałem w świecie sprzętu komputerowego i ostatnią kartą jaką pamiętam był GTX 1060/70/80.

Szukam używanego laptopa do max 2,5k, w gruncie rzeczy do przeglądania Internetu/oglądania filmów i rzecz ujmując do swobodnego grania w Metina na kilku oknach... 

Wiem, że może jest to ciut dziwne, ale właśnie takiego laptopa szukam. Oczywiście nie wymagam, żeby ktoś poświęcił swój czas na szukanie na różnych portalach ciekawych ofert. Bardziej chodzi mi o np. podanie kilku ciekawych modeli kart graficznych/procesorów itp. na które można zwrócić uwagę w ww. kwocie. Chodzi mi o podzespoły/laptopy używane.

 

Po szybkim przeglądzie wpadło mi w oko takie coś: https://www.olx.pl/d/oferta/super-okazja-hp-15-6fhd-ips-i5-10300h-512ssd-gtx1660ti-6gb-win-11-CID99-IDVPWSF.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0

Co uważacie ?

 

Pozdrawiam i z góry dzięki

iSkuL
komentarz
komentarz

Ja bym stawiał chyba raczej na wydajniejszy procesor. Metin2 nie jest wymagającą grą, ale sam gram i np na Nerw.. wchodząc do miasta gdzie jest bardzo dużo sklepów po prostu zawiesza mi się gra. Mam i5-11400H z RTX3060 i 16GB DDR4 3200. Wszędzie nie ma żadnych problemów z wyjątkiem właśnie miejsc gdzie jest bardzo dużo postaci itp.

xPAULO
komentarz
komentarz

@Sobiepan O co chodzi z wykastrowaną kartą graficzną ? Jestem z Wrocławia, po weekendzie podjechałbym zobaczyć 

Sobiepan
komentarz
komentarz

obcięta wydajność przez niskie TDP

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.