x-kom hosting

Wadliwy procesor

84RT3K
utworzono
utworzono

Siemka, mam nietypowy problem, kupiłem procesor i7 11700k, wcześniej miałem i5 10400f oba mają socket LGA1200, tylko że i7 nie pasuje do mojej płyty głównej, wiem że to mega dziwne ale panowie w serwisie też byli w szoku. Dołączam zdjęcie. U góry i7, na dole i5. Mam wrażenie że to błąd przy produkcji procesora(?) ponieważ wycięcia pod płytę główną są w złym miejscu niż być powinny. W Internecie zdjęcia tego procesora mają normalnie wycięcia w tym miejscu co i5 na dole. Pod pastą na 101% są procesory które opisałem.

IMG_2823.jpeg

leelareso
komentarz
komentarz

Gdzie kupowałeś bo to wygląda na scum z IHSem (podmieniony ihs a pod spodem co innego), patrzyłeś czy na ihs jest prawidłowa nazwa
?

84RT3K
komentarz
komentarz

Wszystko prawidłowe, Media Expert. 

IMG_2840.jpeg

leelareso
komentarz
komentarz

jaka to płyta?

Tutaj masz jak powinien wyglądać  ta i7 image.png.cb654221504a903cf10253eed72330a2.png

ktoś zrobił cię w jajo w tym media szurze. Idź go oddaj.

84RT3K
komentarz
komentarz

Zamówili drugi procesor, jeśli dalej będzie wadliwy to oddaje oba, w dodatku kontaktowałem się z Intelem, prawdopodobnie błąd fabryczny. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.