x-kom hosting

Problem wyrzucania WoT-a od wielu lat.

Alwayskaffa
utworzono
utworzono

Witam, przychodze z pewnym problemem. A mianowicie, od kilku dobrych lat mam problem z grą World od Tanks. Chodzi o to że gra laduje sie, i w pewnym momencie podczas napisu "Ladowanie" program przechodzi w tryb "brak odpowiedzi". Co najlepsze problem ten występuje po instalacji razer synapse. Cudowalem różne rzeczy odinstalowywałem grę, robiłem reinstale odpalałem w 32bitach, na prawdę wszystko wszystko. I z moich kalkulacji wynika że to jak by tego wina, ale przecież razer to asygnowany sprzęt przez wargaming do woja, także trochę się dziwię.

Działo się to na komputerze o poniższej specyfikacji:

Intel i7 6700k

16gb ramu 2666mhz

1080ti

Pol roku temu modernizowałem swój zestaw i sprzedałem kumplowi stare części, wszystko oprócz karty graficznej.

I u niego ten wot chodzi normalnie, a kumpel też używał przez jakiś czas myśli razer. To samo z youtuberami, którzy nagrywają, i też korzystają z tych samych myszek co ja. Sytuacja nie była by o tyle flustrujaca, gdyby nie to że kupilem komputer o poniższych specyfikacjach:

I9 10900k

32gb 4400mhz

Rtx 4090

Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem? Na prawdę jestem już zielony a złożyłem taki sprzecior że i w to chciałem sobie zagrać po wielu latach, i zobaczyć gre z dzieciństwa w 4K. Pozdrawiam serdecznie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.