x-kom hosting

Problem z uruchomieniem Gigabyte X58A-UD3R Rev 2.0

DBplayer
utworzono
utworzono

Cześć, jak w temacie płyta nie chce wstać. Wcześniej działa bez problemu z i7-960 a potem z xeonem x5650. Problem pojawił się kiedy musiałem ściągnąć chłodzenie typu tower przez nierównomierny docisk i założyłem stockowe chłodzenie. Płyta odpala, zaczyna wstawać, pojawia się logo po czym gaśnie i tak w kółko. Procesor robi się ciepły, próbowałem też z różnym ramem, też nie zauważyłem żeby coś uszkodzić, nic mi nie spadło itd. Ktoś wie z czym może być problem ?

leelareso
komentarz
komentarz

Ze względu na swoje lata to płyta mogła strzelić przy (jakaś ścieżka czy coś) byś musiał sprawdzić czy na na tym drugim procku normalnie odpala to wtedy będzie prawdopodobnie wina płyty jak na drugim nie odpali.

DBplayer
komentarz
komentarz

Sprawdziłem drugi procek, inny ram, kartę i nawet zasilacz i wychodzi na to że płyta musiała strzelić :pff:

leelareso
komentarz
komentarz

a jaki zasilacz? może to być też jego wina, że padł w ty momencie.

DBplayer
komentarz
komentarz

XFX XTR 650w 80gold + a drugi na którym jeszcze sprawdzałem to aerocool lux 550w ( tak wiem że trochę czarna lista ale go mam tylko do testów)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.