x-kom hosting

Far Cry 5 Problem z uruchomieniem

duckser3
utworzono
utworzono

Witam mam dosyć nietypowy problem z grą . Kiedyś grałem w nią i wszystko działało po powrocie po 2 latach gra uruchamia się tylko do ekranu ładowania który po chwili ciemnieje i wyłącza grę. 

Jeśli byłby w stanie ktoś pomóc byłoby świetnie.

leelareso
komentarz
komentarz

Może by tak specyfikacja komputera wraz z zasilaczem? Jakieś aktualizacje były? Jak wygląda dysk (pokaż dane smart z programu crystaldisk info)

duckser3
komentarz
komentarz

i5 10400f 

16 Gb 3200MHZ

3060ti 

mag b560

a dysk nvme 1TB

 

Co do aktualizacji to nic nie zmieniałem

 

 

image.png.9133076688e4a27faaba1958c0c40999.png

leelareso
komentarz
komentarz

Dysk D to też ten sam? Nie napisałeś jaki zasilacz.

duckser3
komentarz
komentarz

Sory zapomniałem zasilasz to supremo 550W a ten drugi dysk to stary hdd trzymam na nim tylko jakieś mniejsze pliki, gra zainstalowana na tym którego wysłałem stan

leelareso
komentarz
komentarz

Problem jest tylko z tą grą? Czy inne bardziej wymagające też mają problem? Jakie są temperatury?

duckser3
komentarz
komentarz

Problem występuje tylko w tej grze dlatego się poddałem i tutaj pytam. Temperatury są dobre, w sensie takie jak powinny być nic się nie przegrzewa są stałe.

leelareso
komentarz
komentarz

Robiłeś jakieś OC cpu albo gpu? Próbowałeś usunąć stare profile gry (jak instalowałeś grę na tym samym windowsie po tych 2 latach?) Próbowałeś jako administrator uruchomić grę? Sprawdzić spójność plików?

duckser3
komentarz
komentarz

robiłem wszystko z tych rzeczy próbowałem tez uruchamiać w zgodności do starszego systemu a komputer dosyć często formatuje 

bez oc bo znowu zapomnialem powiedziec

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.