x-kom hosting

Niedziałające polskie znaki ł i ś

somnambule11
utworzono
utworzono

Hej!

 

Mój model laptopa to Asus ROG Strix G17. Po wyczyszczeniu klawiatury suchą ściereczką okazało się, że dwa polskie znaki nie działają. Przy próbie wpisania małej litery ł nie dzieje się zupełnie nic, natomiast kiedy wpisuję małe ś, na ekranie pojawia się okienko widoczne na poniższym screenshocie. Wielkie litery działają prawidłowo.

 

image.thumb.png.6e32d7e795d8cb9ba1f7920c2aa07334.png

 

Pozostałe klawisze działają normalnie, włączając inne polskie znaki. Nie jest to również kwestia innej klawiatury, jest ustawiona polska. Przejrzałam ustawienia w aplikacji Armoury Crate i nie widzę nigdzie opcji zmiany kombinacji klawiszy. Przywróciłam również domyślne ustawienia w aplikacji NVIDIA GeForce Experience, w żadnym przypadku nie pojawia się kombinacja klawiszy Alt + l ani Alt + s, która mogłaby spowodować ten problem. Reset komputera również nie pomógł.

 

Czy ktoś zmagał się z podobnym problemem lub wie, co może być przyczyną? Z góry dzięki za wszystkie sugestie!

Gawel
komentarz
komentarz

Na samym dole jest rozwiązanie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.