x-kom hosting

Zainfekowany Aerox 5 wireless od SteelSeries

Dino09
utworzono
utworzono

Witam. Od niedawna zainfekowałem laptop wirusem zrobiłem format lecz problem przeniósł się do myszki, gdy podłączam ją do laptopa włącza się autoclicker na przycisk F1 i lewy przycisk działa jako lewy przycisk a zarazem jako F1(resetowałem myszke jak było napisane na stronie SteelSeries i zainstalowałem sterowniki nowe) co zrobić ?

Niebieska
komentarz
komentarz

To był pełen format czy przywrócenie systemu do stanu fabrycznego?

Dino09
komentarz
komentarz (edytowane)

to był ten od steelseries że przytrzymanie przycisków lewgo,prawego i od zmienienia sensa, ale to jest w myszce bo jak podłączam inna to normalnie 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Jak zrobiłeś format Windowsa, z instalki czy przywrócenie do stanu fabrycznego?

Dino09
komentarz
komentarz

to był taki format że do nie fabrycznego tylko zostały niektóre pliki a reszte wywalono np.steam itd. ale problem jedyny to w myszce ponieważ gdy ją podłącze jest autokliker na F1 

i nic nie moge z tym zrobic 

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Problem nie jest w myszce tylko nadal masz infekcję w systemie. Musisz zrobić pełen format inaczej się tego nie pozbędziesz. 

 

Może jeszcze @Bromidum albo @Twój_Anioł_Stróż mogą przez FRST uratować sytuację.

Dino09
komentarz
komentarz

czyli jak nie zrobie foramtu 100% to myszka do wyrzucenia tak?

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Infekcja nie jest w myszce tylko nadal w systemie operacyjnym, nadal masz zainfekowane pliki!

Dino09
komentarz
komentarz

okej

 

  • 6 miesięcy później...
_Taran_
komentarz
komentarz

Witam  niestety też mam ten problem robiłem pełne czyszczenie dysku instalowałem system od zera i nic mi to nie dało kończą mi się pomysły 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.