x-kom hosting

Dziwny Problem - Ratujcie

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: vEn00 ,
vEn00
utworzono
utworzono

Witam, zacznę od tego, że czasem lubię zjadać nerwy na różnych grach, odstresować się na malowniczych terenach sieciowej rozgrywki w Counter Strik 2, razem z kolegami wkurzać się na ,,rzekomą'' niesprawiedliwość. Któż nie lubi czasem pograć sobie po sieci ? Ostatnio jednak mam z tym mały problem (nie, nie chodzi o to że zacząłem tak lamić że już nikt nie chce ze mną grać smile.gif

Od jakiegoś czasu nie mogę grać zupełnie w nic ! W cs2 wyskakuje mi jakiś bład, w fortnite pokazuje łaczenie z serwerem a po chwili przestaje mnie łączyć, gta online wyskakuje mi też błąd, fishing planet też wyskakuje błąd i najdziwniejsze jest to że już np. gta fabuła chodzi mi normalnie ale już online wyskakuuje błąd -  a ten błąd jak wyskakuje to często na nim jest coś związane z internetem lub firewall. 
Jestem w kropce mogę grać praktycznie jedynie w gry single. A też najdziwniejsze jest to że przeglądarka i jak pobieram gry to mi wszystko chodzi ale już taki cs2 nie działa mi bo błąd wyskakuje
internet mam dobry bo światłowód i moge jeszcze dodać że mam internet przez ethernet nie mam wifi

Proszę o jakieś wskazówki lub jeśli ktoś miał podobny problem o rozwiązanie tego problemu

PS. Oczywiście wszystkie gry to oryginały, gram na oficjalnych serwerach. i jeszcze na komputerze który mam ten bład to jest nowy mam go ledwo 1 miesiąc a na innych komputerach domowników wszystkie gry śmigają jak ta lala a tylko u mnie jest problem.

Niebieska
komentarz
komentarz

Daj zdjęcie komunikatu o błędzie. I przy okazji specyfikacja twojego kompa by się przydała.

vEn00
komentarz
komentarz (edytowane)

specyfikacja to :
Procesor: Intel core i9 10900k
karta graficzna: MSI GeForce RTX 3060 Ventus X3 OC 12GB
płyta główna
: Asus rog strix z490-h 
Pamięć ram: HyperX Predator 64GB DDR4 ps. 4kostki jedna po 16gb ramu
dysk twardy1: Dysk SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB SSD m.2
dysk twardy 2: Corsair Force GS SSD 90 GB 2,5 cala, SATA 3
zasilacz: Zasilacz BanditPower 850 W
obudowa: Zalman S3
@Niebieska
mam nadzieje że szybko się da to naprawić

Zrzut ekranu 2023-10-10 101407.png

Zrzut ekranu 2023-10-09 194027.png

Zrzut ekranu 2023-10-09 174358.png

Zrzut ekranu 2023-10-11 160347.png

Edytowane przez vEn00
leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

Może być coś z softem płyty głównej, próbowałeś aktualizować sterownik ethernet? Tak samo ogólnie sterowniki do chipsetu płyty głównej pobierałeś? Możesz spróbować wyłączyć

wyłączenie tego urządzenia w ustawieniach karty sieciowej image.png.8decfa43e7722814acfef835b8988320.png

 

Jak masz skąd wytrzasnąć kartę sieciową pcie to możesz zobaczyć jak na niej będzie działać albo moduł wifi pod usb.

Edytowane przez leelareso
vEn00
komentarz
komentarz (edytowane)

tylko nie wiem co zrobić bo nie moge nic zaznaczyc ani odznaczyc na zdjeciu masz ta karte sieciowa i tam wchodze w wlasciwosci a modół karty sieciowej usb może uda się ogarnąć ale wątpie. próbowałem te sterowniki aktualizować ale pokazuje się że mam już najnowsze sterowniki a sterowniki do chipsetu pobierałem

Zrzut ekranu 2023-10-11 161339.png

Zrzut ekranu 2023-10-11 161603.png

Edytowane przez vEn00
vEn00
komentarz
komentarz

@anioł2009 wiem wiem będę niedługo zmieniał na jakiś od corsai albo od gigabyte

anioł2009
komentarz
komentarz

Co do błędu to przychodzi mi na myśl żeby zrobić format i wgrać wszystkie sterowniki poprawnie...Nawet jeśli to nie pomoże  to wyeliminujesz w ten sposób problem ze strony software...wtedy pozostanie Ci się skupić na hardware :hm:

vEn00
komentarz
komentarz

już wgrywałem ale to nie pomogło nawet tata mi próbował coś pomóc ale on nawet nic nie zdołał
@anioł2009

leelareso
komentarz
komentarz
28 minut temu, anioł2009 napisał:

Może to nie ma znaczenia akurat przy tym problemie ale zmień zasilacz zanim pójdzie z dymem wszystko.

Łoo kurłaa nawet nie zauważyłem tego. +1

  • Rekomendowana odpowiedź
vEn00
komentarz
komentarz

ogólnie dzięki z góry wszystkim osobą co próbowały mi pomóc ale udało się naprawić okazało się że zapora sieciowa sie ustawiła na najwyzsza i to blokowało gry multipleyer

leelareso
komentarz
komentarz

ale to nie zmienia tego, że masz w komputerze bombę zegarową co może ci coś spalić

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.